Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyúlós , tojásfehérjés nyák...

Nyúlós , tojásfehérjés nyák csak ovulációkor van ?

Figyelt kérdés

Wc után a wc papíron maradt ilyen kocsonyaszerű , átlátszó nyák , azelőtt pedig ki is lógott .

Gondolom tudjátok miről beszélek :)

Ez a fajta nyák csak ovuláció alatt van , vagy a ciklus más szakaszában is előfordulhat ? Nem a sima tojásfehérjés stb. nyákra gondolok , hanem konkrétan erre . Ez azt jelenti hogy megtörtént a tűszőrepedés ?

Kérlek normális válaszokat írjatok , köszönöm !



jan. 24. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez nem hangzik valami túl jól.

El kéne látogass nőgyógyászhoz ha ez nem rendszeres.

Lehet fertőzés is…

jan. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Általában havi 1-2 alkalommal van ilyen . Szaga nincs , nem is viszket .
jan. 24. 23:19
 3/9 A kérdező kommentje:
Elvileg másnál is előfordul ez , de ez csak az ovuláció környékén?
jan. 24. 23:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

De, jol hangzik. Ovulacio. Lehet ilyen eros is. Rendszeresen jarok nogyogyaszhoz evtizedek ota, gyakran ilyen. Sot, nekem faj is a gat-tajekom olyankor.

Huvelyi ultrahangon is minden rendben szokott lenni nalam.

jan. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy fertőzés😂😂

Ez egyeseknél teljesen normális, nekem általában ovuláció/félidő környékén van ilyen. Viszont én nem használok ovulációs tesztet, így csak "tippelek", hogy tényleg akkor ovulálok.

jan. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Érdekesen fejezted ki magad😅

Am. nekem is szokott ilyen lenni. Nem túl biztató látvány, de elvileg normális.

jan. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Akkor ezekszerint tényleg ovulációm volt . Csak mivel ahány nő , annyi ciklus , így kíváncsi voltam hogy esetleg ovuláció előtt vagy a luteális szakasz alatt is előfordulhat-e.
jan. 25. 00:12
 8/9 A kérdező kommentje:
6-os , tudom , csak hát a tojásfehérjés nyákból is van többfajta de megnyugodtam hogy konkrétan ilyen nem csak nálam van .:)
jan. 25. 00:14
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ovuláció előtti napokban és aznap jelenik meg. Teljesen normális, szuper, hogy van! Ilyenkor vagy a legtermékenyebb. Ovuláció után besűrűsödik vagy felszàrad, mert megemelkedik a progeszteron szint.

Egyébként menstruáció előtt 1-3 nappal is megjelenhet, amikor leesik a progeszteron.

jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!