Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a menstruációm?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom, PCOSem van, így mindig is rendszertelen volt a menzeszem. Ezt úgy kell elképzelni, hogy van, hogy fél évig nem jön meg. 12 éves korom óta menstruálok. Egyszer már sikerült nagyjából rendbe raknom a ciklusom, minden hónapban megjött, nem pontosan, de már ez is nagy előre lépés volt, hogy megjött. Viszont most bárhogy próbálkozom, nem jön meg, de érzem a petefészkem, hogy szurkál, mint amikor meg akar jönni. Megfelelően táplálkozom, eleget eszem, sok zsírt, hogy a hormonjaim működjenek, fehérje, szénhidrát bevitel is szerintem megfelelő. Most kezdtem el szedni ilyen étrendkiegészítőt, ami állítólag rendbe tudja rakni, de már nagyon szkeptikus vagyok... Rendszeresen sportolok is egyébként, normálisan alszom, de ez nagyon aggaszt már. November elején volt meg utoljára, tehát lassan 3 hónapja.

Tudtok esetleg valamit erre? Nőgyógyász/endokrinológusnál voltam régebben, nem segített semmit, csak kiderült, hogy PCOSem van, akkor kezdtem el jobban odafigyelni a táplálkozásra.


jan. 25. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy dietetikust tudok javasolni. Aki megmondja a papirjaid alapjan hogy milyen etkezessel tudod ezt egeszsegesen rendbe tenni . Mi igy latatlanban a neten nem fogjuk megvaltani a vilagot
jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

Én is dietetikust javaslok.


Aviva torna is hasznos, 4 órás tanfolyam megtanulni, utána heti kétszer 1 óra.

jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!