Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen esetben érdemes gynophyl...

Ilyen esetben érdemes gynophylus hüvelykapszulát alkalmazni?

Figyelt kérdés

A nőgyógyász felírt nekem gynoxin hüvelykapszulát. Tegnap el is kezdtem a kezelést.

Ő ugyan nem említett nekem semmi olyasmit, hogy utána majd kezeljek rá valamit ami helyreállítja a hüvelyflóra egyensúlyát.

De itt a gyakorin olvasgattam a témában, és írták, hogy ilyen kezelések után jellemzően felborul a hüvelyflóra egyensúlya, a jó baktériumokat is elpusztíthatja és utána kell valami helyreállító. A gynophylust ajánlották, ezért én meg is vettem már előre, hogy biztosra menjek.

Csak most nem tudom eldönteni, hogy érdemes-e a jelenlegi kezelés után helyreállítót alkalmazni vagy nem kell, hogyha a nőgyógyász nem javasolt nekem ilyet.

Illetve ha igen érdemes, akkor várjak néhány napot mielőtt elkezdeném, vagy másnap ahogy vége ennek a kezelésnek, már be is helyezhetem?



jan. 26. 02:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Nemhogy a nőgyógyász,de sok orvos, pl. nálam urológus sem ajánlott AB mellé vagy után ilyet, nem igazán szokták,inkább gyógyszertárban szoktak erre rákérdezni. Viszont itt nem tudom hogy van, mert ez gombás fertőzésre való, de utána bajod amúgy nem lesz egy hüvelyflóra helyreállítótól, páromnak amúgy ez van, hatásos volt mikor AB-t szedett.
jan. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!