Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció és esemény utáni...

Menstruáció és esemény utáni ellenére mennyi esély van a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Mindkettő tényező nagyban csökkenti ugye a fogantatás lehetőségét (nyilván nem 100% egyik sem), de szerintetek előfordult már ilyen, hogy menstruáció alatt védekezés nélkül szeretkezett egy pár, amit esemény utáni tabletta bevétele követett (az eset után max. 4 órával), és mégis teherbe esett a nő?

jan. 27. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezhet mondjuk 0,0001% maximum. Szóval, nyugi, nem leszel terhes.
jan. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapbol menstuáció alatt nagyon nagy alacsony a terherbe eses eselye,de ha meg esemeny utani tablettat vettel be akkor eselytelen
jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Döntéshelyzet elé nem állítana, szóval nem vagyok olyan szempontból ideges (egyértelmű, hogy a baba az enyém lenne, más opciót nem is hagynék felmerülni - bár tudom, ez most ászentnek hát így, hogy bevettem a tablettát), inkább csak kíváncsiságból kérdezem.


Köszönöm!

jan. 27. 12:12
 4/9 A kérdező kommentje:
*álszent
jan. 27. 12:12
 5/9 A kérdező kommentje:
*hat
jan. 27. 12:12
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a menstruáció utolsó napja volt, vagyis utána már abszolút nem véreztem. Bár most eleve fura volt, mivel 20-án szokott megjönni, legutóbb pedig valahogy 13/14-e éjszaka kezdődött, ezt nem tudtam hova tenni. Az együttlét pedig 16-án volt.
jan. 27. 12:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid általában? Az lényegtelen hogy a hónap melyik napján kezdődik a menstruáció. A női ciklus nem ismeri a naptárt.
jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
30, egész hosszú ideje már szinte napra pontosan úgy jött.
jan. 28. 00:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni borítja a ciklust teljesen. Lehet hónapok kellenek mire újra beáll
jan. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!