Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány napig tart a menstruációtok?

Hány napig tart a menstruációtok?

Figyelt kérdés
jan. 27. 17:56
A kérdező szavazást indított:
1 nap
2 nap
3 nap
4 nap
5 nap
6 nap
7 nap
28 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

8-10. Sajnos. És az első 5-6 nap nagyon erős. Eleve 12 éves koromban így jött meg.

41 éves vagyok, szültem is. Nem lett rövidebb,vagy gyengébb.

jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1# Azért az nem semmi…

Én nekem 1 vagy max 2 napig van meg.

Nálam rendellenességet nem találtak, de ezek szerint nálad sem… Vajon mi lehet a különbség…?

jan. 27. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

nagyon változó. van hogy csak 1-2 nap igazi vérzés, és még 3-4 nap maszatolás, de az is előfordul hogy 3 nap disznóvágás és még utána egy hétig vérezgetek, alkalmanként 1-1 nap szünetekkel.


4 gyerekem van, 44 éves leszek, ez kb 3 éve jellemző.

a gyerekek előtt is elég rendszertelen volt mind ciklusnapra, mind intenzitásra.

jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
5 nap úgy hogy az első és az utolsó az nagyon minimális barnázás. A gyógyszer szedése óta 2 max 3 nap úgy hogy néhány csepp.
jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem szinte mindig 6 nap a menstruációm. az első 3 nap fájdalmas és erős igy sok betét fogy. a következő 3 nap gyengébb és nem is fáj vagy csak alig.
febr. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!