Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A legtöbb nőnek tényleg csak...

A legtöbb nőnek tényleg csak három napig tart a menstruációja? Egészségtelen vagyok, ha nekem 6 napig?

Figyelt kérdés
Először jön meg azóta, hogy a barátommal vagyok. Megmondtam neki aznap, hogy megjött. Három nap múlva akart fürdőbe menni, én meg annyira nem szeretek ilyenkor még tamponnal sem. Mondtam, hogy még megvan. Ő meg azt mondta, hogy soha életében nem találkozott még olyan lánnyal, akinek ilyen sokáig tart, pedig sok barátnője volt. Nekem 6 napig tart amióta először megjött, már 23 vagyok, nem hiszem, hogy fog változni.
jan. 10. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen normális az 5-6 nap.
jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is 6 nap.

Szerintem normálisan 5-6 nap. Akinek 3 nap, az max azért, mert fogamzásgátlót szed.

jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem azzal is 5 nap volt amúgy
jan. 10. 13:09
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Valakik leszavaznak minket, 5-6 naposokat:) Rossz választ adtunk:))
jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is 5 nap volt gyógyszer mellett is, csak gyengébb.
jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Nekem gyógyszer nélkül 5-6 nap volt, gyógyszerrel 4-5 nap. Nem ismerek olyan szerencsést, akinek 3! :D Barátod reakciója nem túl kedves, másban is ilyen támogató? :(
jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 qborka ***** válasza:
78%

Hahaha, elbeszélgetnék szívesen a pároddal,bár még biztosan kis csikó.


Nekem 8-10 nap is volt.


Teljesen normális a 6 nap.

jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Nekem mondjuk 3 nap, de emlékszem, a férjem a kapcsolatunk elején kb nem akarta elhinni, hogy már elmúlt, mert előttem minden barátnőjének 5 napig tartott vagy tovább. Normális, ne aggódj.
jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Valakinek nagyon baxa a csőrét, hogy sokunknak 5-6 napos a vérzése! :D
jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Hát én meglepetten olvasom amit a barátod ír. Anyukám húgom és saját menstruációm is 5-6 napig tart. 4 is csak nagyon ritkán szokott lenni.

27N

jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!