Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A divertikulózis hogyan derül...

A divertikulózis hogyan derül ki? Petefészek gyulladás? Ultrahang látja? El vagyok keseredve, tegnap sürgősségit is megjártam és az ügyeletet. Elküldtek.

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi lehet a baj. Bal alhasam borzasztóan fáj, ki sem tudok egyenesedni. Szúró, nyomó, égető fájdalom jelentkezik. Van, amikor úgy érzem, szétszakad. A derekam is fáj. Tegnap volt hasi és hüvelyi UH, de egyszer végig húzták a hasamon az eszközt, majd egyből rávágták, hogy semmi bajom. A hüvelyi ultrahangnál úgy éreztem, meghalok, amikor mozgatta az a fejet. Már mindenre gondoltam. Lehet a belemmel van valami? Meg se tudok moccanni. Félek. Azzal lettem elküldve, hogy ez csak kis ovulációs fájdalom. De az ovulációm már elmúlt és az kutyafsza ehhez képest. Létezik ilyen durva petefészek gyulladás? Nem tudom, kihez forduljak és olyan megalázóan bántak velem tegnap, hogy el sem tudom mondani…

jan. 29. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ultrahang legfeljebb azt latja, hogy valami van ott a beleddel, de, hogy mi az ott, azt pontosan nem látja. Az elhelyezkedéséből és a tüneteidből gondolom tudnak rá következtetni. Nekem hasi ultrahangon, Budapesten, 20-30 percig szokták vizsgálgatni a beleimet, mondjuk fizetek is érte. Mondjuk ha csak végighúzta az eszközt a hasadon, akkor nem lehetett volna alapos. Elmennék egy másik orvoshoz a helyedben.
jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azóta voltam másik orvosnál, kaptam normixot és gyulladáscsökkentő fájdalomcsillapítót. Elvileg a beleim bumszlik, de nem látszott perforációra utaló jel. Fáj még, de nem annyira brutálisan. Remélem rendbe fogok jönni. Csak az a fránya pánik ne kapna el mindig miatta. Gondolom nem 5 nap alatt jön helyre. Bízom benne azért, hogy a hétvégére már nem fog hasigatni, fájni és az állandó hőemelkedésem is elmúlik majd.
febr. 1. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Állandó fájdalom van vagy csak hullámokban jön? Enni tudsz? Azért kérdezem, mert nekem is a bal oldalon fáj, és próbálom eldönteni milyen orvoshoz menjek. Jobbulást neked!
febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!