Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha fájdalmat okoz egy ciszta...

Ha fájdalmat okoz egy ciszta az mindenképp nagy bajt jelez?

Figyelt kérdés

jan. 29. 19:02
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Persze, ha panaszt okoz, akkor az gond. Mi a nagy baj neked?
jan. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Esetleg ki kell venni a petefészkemet...
jan. 29. 19:31
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem hiszem, szerintem azt hasi tükrözéssel akár le is lehet szívni, de annyira ne menjünk előre, viszont most utána olvastam és azt írják, hogy bizonyos esetekben az egy rekeszes cysta ha 5 cm alatti, akkor akár 1-2 hónap alatt fel is szívódhat.
jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,olvastam én is. Viszont mióta megvan többször fajdogál a hasam. Most menstruáció előtt különösen. Normális lehet ez?
jan. 29. 19:47
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, okozhat ilyen tüneteket.
jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
42%
Nekem volt 4,5 cm-es cisztàm. Azt mondták, 5cm alatt nem kell műteni. Ettől függetlenül peteérés környékén mindig nyilalgatott az a petefészkem , amelyikben ott volt. Aztán elküldtek tumor marker vizsgálatra is és ott mondta a doktornő, hogy próbáljam ki ,hogy pár hétig iszom a cickafark fű teát, mert az jó sokféle női bajra. Elkezdtem akkor nyár elején inni, nyár végére eltűnt a ciszta. Nekem ilyen véres-vizes folyadékkal telt cisztàm volt egyébként, de felszívódott. Én azóta is ajánlom csak mindenkinek a napi 2 bögre cickafark fű teát.
jan. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!