Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzasgatlo kozti verzes?

Fogamzasgatlo kozti verzes?

Figyelt kérdés
Nem hagytam szunetet 2 level kozt, ugyanis a 19.napon hasmenesem volt es nem akartam megkockaztatni a teherbeesest. Neha minimalis barnazast tapasztalok azota. Vajon azert lehet, mert nem hagytam szunetet?
jan. 29. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem hagytál szünetet két levél között, ezáltal felborítottad a hormonháztartásod. Sokkal rosszabbat tettél magadnak, mintha azon a pár napon keresztül gumit húztatok volna. Sosem fogom ezt az észjárást megérteni, dehát mindegy. Mindenesetre ez semmiképpen sem ideális meg nem jó jel, érdemes lehet a dokid felhívni.
jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A betegtajekoztato ezt javasolta.
jan. 29. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg azért van. A fogamzásgátló alatt valamennyire dolgozik a saját hormonrenszer is, "tudja", hogy vérezni kellett volna.
jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért van igen, mert nem hagytál szünetet. Amúgy ilyenkor a betegtájékoztató a kiegészítő védekezési módot is javasolja szerintem. Ha nem múlik el pár napon belül és fájdalmaid is vannak, akkor érdemes dokihoz menni.
jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha a jelenleg használt csomagban 7 napnál rövidebb időre elegendő gyógyszer maradt, akkor annak felhasználása után mindenképpen folytatni kell a tablettaszedést a következő csomagból - tilos szünetet tartani a csomagok között. Ez kiküszöböli a gyógyszerszünet meghosszabbodását, ami fokozná a nem megfelelő időpontban bekövetkező ovuláció (az érett petesejt kilökődése a petefészekből) kockázatát. Bár a második csomag befejezése előtt aligha jelentkezik menstruációszerű vérzés, a tabletta bevételének napjain pecsételő, vagy áttöréses vérzés jelentkezhet.
jan. 29. 22:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!