Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Így melyik a ciklus 3. Napja?

Így melyik a ciklus 3. Napja?

Figyelt kérdés
Tegnap (kedd) reggel volt egy kis rózsaszín folyás jellegű a wc papíron. Eléggé híg volt. Aztán szinte semmi, majd délután 5 körül megjött rendesen is. Én a reggelit is annak mondanám, de teljesen elbozonytalanodtam. Valahol azt olvastam, ha késő délután jön meg, akkor a másnap számít az 1. napnak. Mennem kéne vérvételre a 3. napon. Csütörtök vagy péntek a 3. nap?

jan. 31. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kedd reggeltöl estig kedd
jan. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Értelem szerűen ha kedden jön meg, akkor csütörtök a 3. nap. Ki hol írta azt a baromságot, hogy a délután már nulladik napnak számít?
jan. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hol olvastam. Nem találom. Lehet csak komment volt, csak megragadt :)
jan. 31. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedd lesz az első :)
jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem lombikozás alatt mindig azt mondták, hogy a 16 óra a választóvonal. Ha előtte jön meg az egyértelmű piros vérzés (nem rózsaszín folyás, nem barnázás) akkor az az 1. nap, ha utána, akkor a következő nap az 1. nap.
jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!