Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van, akinek helyreállt a...

Van, akinek helyreállt a menstruációs zavar?

Figyelt kérdés

Menstruáció előtt és után kb 5-5 napig barnás/enyhe pirosas pecsételésem van. Voltam vele 3 különböző orvosnál, de mind letudott annyival, hogy ez nem nagy probléma. A fogamzásgátlót ajánlgatta kettő is közülük, amit nem fogok szedni. Már barátcserjét is próbáltam kínomban..


Viszont amellett, hogy ez nem normális, rendkívül zavar abból a szempontból is, hogy állandóan tisztasagi betétet kell hordanom...


Van köztetek olyan, aki hasonlóval küzdött és végül valamilyen módon sikerült teljesen helyreállítani a ciklusát?


jan. 31. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Endokrinológusnál voltál?
jan. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ami még pluszba zavaró, hogy így azt sem tudom, melyik nap számít a menstruáció első napjának Az, amikor a barnázás/enyhe pirosas pecsételő vérzés jelentkezik, vagy amikor a normál mennyiségű menstruáció jelenik meg.
jan. 31. 10:24
 3/6 A kérdező kommentje:
1: Igen voltam nála is. Endokrinológus-nőgyógyász volt a doki. Csinált hagyományos nőgyógyászati vizsgálatot. Kb. ennyi
jan. 31. 10:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Abbol semmi nem derul ki a hormonjaidrol.

Kene egy hormonpanel. Keress egy orvost, aki foglakozik is veled.

jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4: Igen, tudom, hogy kellene. Mindegyik orvoshoz úgy mentem oda, hogy kértem is őket a vérvételre. Süket fülekre találtam, mert valamivel mindig megindokolták, hogy miért nem fontos hormont nézni.


Voltam államiban és magánban is. Nem értem miben fáj nekik kiírni egy hormon vizsgálatot, viszont államiban még nagyobb mértékben sz*rt rám az orvos, mint magánban. De magánban meg nincs kapacitásom kifizetni 25 ezreket a dokiknak, mire találok egy értelmeset.

jan. 31. 10:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyiban tudok csak segíteni, hogy az első napnak a rendes, erős, piros vérzés számít. Az előtte levő pecsételés még nem a mensi. Jobbulást kívánok!

Ha Pest megfelel, tudok nőgyógyászt ajánlani.

jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!