Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció kimaradása után...

Menstruáció kimaradása után 13 napja menstruálok,normális?

Figyelt kérdés

jan. 31. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem az. De az is szamit, tizeneves vagy-e pl, nem tul eros-e stb. Korai evekben nem all be mindenkinek. Ha eros is, mar csak azert is orvos kell gyorsan, mert nem jo verszegenynek lenni.

De artalmatlan oka is lehet, hogy a hormkonok megborultak, de nogyogyasz kell.

febr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tizeneves vagyok!Legtobbszor keves a ver mar.Beszeltunk nogyogyasszal,azt mondta ha jovoheten sem mulik el menjunk be.
febr. 3. 08:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen fiatal vagy, inkabb csak az az erdekes, hogy ne verezz sokat. Nekem peteeresem sokaig nem volt meg, sokaig kimaradt, meg barnazassal sokaig tartott, de nem tisztan verzes. Akik terhesseg miatt aggodnak, azoknak nem mindegy, de az elejen amugy a rendszertelenseg meg benne lehet.
febr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma kezdtem többet vérezni,az első héten teljesen normális volt,a másodikon csak halvány foltok a betéten/wcpapiron.
febr. 3. 14:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!