Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős menstruációs görcs, de...

Erős menstruációs görcs, de vérzés alig van? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ma reggel jött meg. Erősen görcsölök pedig már görcsoldót is vettem be. Suliba se mentem ma ez miatt. De viszont a vérzés az nagyon enyhe. Ez normális? Eddig sose volt ilyen. Eddig mindig olyan volt hogy erősen görcsölt de azért vér is volt mellette rendesen. Lehet hogy a görcsoldótól? Terhes nem vagyok az fix mert még szűz vagyok és barátom sincs.

16/L



febr. 1. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
A gravitáció. Gondolom nagyon görcsölsz és emiatt fekszel. Ha elmulik az erős fájdalom ,akkor ha többet vagy függőleges testhelyzetben el indul.
febr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

Normális, igen, nem minden menzesz egyforma.


Nekem egyik hónapban szinte nulla görcs, következőben meg a falat kaparom, néha sok vér, máskor kevesebb. Nem gépek vagyunk.

febr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
febr. 1. 11:00
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a hasam mindig görcsöl mensi idején. most is szenvedek ez miatt de régen még inkább szenvedtem mert kislány koromba apuék beszabályozták hogy napi egy gyógyszert vehettem csak be. féltek ne legyen sok a szervezetemnek a gyógyszer. valahol mondjuk igy utólag megértem őket.
febr. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!