Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Komplex emlő vizsgálat alatt...

Komplex emlő vizsgálat alatt mit értünk?

Figyelt kérdés

Feltételezem, hogy Mammográfia + UH ???

Anyukám csak mammográfián volt, UH-ra nem mondták, hogy menjen pedig szerintem kellene mert volt rosszindulatú daganata


A papírjain az van, hogy Kompley emlő vizsgálat kontroll 2024. Jan

Szerintetek is beletartozik az UH a komplexbe? (onkológus orvos írta fel)


febr. 4. 01:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont most voltam pénteken, nekem is ez volt a papírra írva, hogy komplex emlő vizsgálat. Mammográfia volt és UH. Az a tippem, hogy neked is mindkettő lesz.
febr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nekem, hanem Anyukámnak csinálták a vizsgálatot, és az a problémám, hogy csak a mammográfia volt neki. UH-t nem értem miért nem néztek... holott az volt írva a papírra, hogy komplex emlő vizsgálat kontroll
febr. 4. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Elvileg beletartozik az UH.

Nekem úgy zajlott, hogy kértem időpontot mammográfiára, ja nincs most orvos, majd kiértékeli, ha úgy van, visszarendeljük UH-ra. Visszarendeltek.

febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem egyszerre csináltak neked sem, hanem később az UH.

Azt gondoltam, hogy egyszerre csinálják ilyenkor.


És az "úgy van" azt jelenti hogy látnak valamit? vagy nem látták jól mammográfián?

febr. 5. 17:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Látnak, de nekem évek óta vannak cisztaim

Mikor utoljára voltam, volt orvos és rögtön utána uh-t is csinált

Uh pontosabb

febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen pontosabb, azért nem értem miért nem csinálták meg anyukámnak egyszerre. Főleg, hogy rosszindulatú daganata is volt és műtötték is.
febr. 5. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!