Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapest: olyan laborvizsgálat...

Budapest: olyan laborvizsgálati csomagra lenne szükségem (és ehhez vérvételi helyet), ahol komplex hormonális egyensúlyi vizsgálatot néznek?

Figyelt kérdés

Nem találtam olyan csomagot, amiben pl a mellékvese és agyalapi mirigy hormonokat is néznék. Nekem PCOS tüneteim vannak (kivéve, h. vékony vagyok...) nincs menstruációm hónapok óta, nődoki csak fogamzásgátlóra rak, szóval endokrinológiára kéne az eredményekkel visszamennem majd hogy kiderüljön mi van, mert ott hajlandóak foglalkozni ezzel ...



Köszi előre is :)



2019. okt. 2. 08:49
 1/4 A kérdező kommentje:
vérvételi helyre, bocsánat
2019. okt. 2. 08:56
 2/4 A kérdező kommentje:
ja és IR-em van, ezt már megnézték
2019. okt. 2. 08:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezekhez orvosi beutaló kell. Harcold ki a körzetinél a beutalókat, ha nem ad, mert szerinte nincs rá szükség, akkor menj magánorvoshoz.
2019. okt. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Endokrinológus tud ezekre adni, de ha akarod, akkor megcsináltathatod magán környezetben, csak nem lesz olcsó... Nekem kb 70 ezer volt azt hiszem a végére, mondjuk volt cukros vizsgálatom is, ami neked nem kell, mivel már IR-t kiszűrték.


Ha akarod írj rám privátban, és elküldöm a listát, amivel elküldtek engem laborra (én magánban csináltam a dolgokat).

2019. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!