Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ceglédi Toldy Ferenc Kórház...

Ceglédi Toldy Ferenc Kórház nőgyógyászati szakrendeléséről tudnátok nekem írni véleményeket, tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni. Nagykátán voltam nőgyógyásznál régebben, de jelenleg ott szünetel a nőgyógyászati ellátás, ezért Ceglédre szeretnék menni nőgyógyászati vizsgálatra. Az ottani nőgyógyász/nőgyógyászokról mik a vélemények? Kihez érdemes menni? Sajnos erről nem sok infót találtam. Sajnos jelenleg anyagilag nem engedhetem meg magamnak, hogy magánellátásban részesüljek. Nagyon fontos lenne. Előre is köszönöm a válaszokat, legyen szép napotok!


21/L



febr. 5. 13:52
 1/2 anonim válasza:
Szia! Velem nagyon bunkók voltak...nagyrészt a hanyagságuk miatt vetéltem el a kisbabámmal..konkrétan egy héten keresztül folyamatosan bejártam mert vérezgettem és hülyének néztek SEMMIT az égvilágon nem adtak hogy egy próbát tegyünk már azért hogy ne menjen el..akkor kezdtek el gyógyszert adni meg befektetni, komolyan venni mikor már erőteljesen vetéltem konkrétan..megműtöttek és hazaengedtek isten hírével..hálistennek azóta összejött a baba újra de én Ceglédre a lábamat nem teszem többet..
febr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt! Igazabol PCOS gyanuja miatt szeretnek nogyogyaszhoz, majd endokrinologushoz menni. Oszinten Cegledre azert nem mertem meg menni, mert hozzad hasonloan rossz tapasztalatokat hallottam, es ettol teljesen ketsegbe vagyok esve. Egyetemistakent sajnos nem tudok maganorvoshoz menni, mert nincs hozza anyagi keretem.


Nagyon sajnalom, hogy elveteltel. Ez annyira szornyu, hogy manapsag ilyen hanyagok az orvosok :(

febr. 29. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!