Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki SOS Mitől lehet ez?

Takiska kérdése:

Valaki SOS Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Mult honapba megjott rendesen ömlött belőlem szinte,tegnap kellett volna és rozsaszin maszat jött ma sem semmi terhes lehetek??

Január közepen voltam a sraccal vedekezes nelkul


febr. 15. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Ma/holnap még bőven megjöhet attól, hogy most még épp nem vérzel.

2. Nem írtad, hogy hány naposak a ciklusaid, de átlagos ciklussal, nem extrém korai ovulációval a január közepén zajlott aktus elég korainak tűnik, ha ma kellett volna megjönni, inkább január vége/február eleje lenne veszélyesebb.

3. Sok minden miatt borulhat a ciklus, akár a nem kíván/kívánt terhesség okozta stressztől is.


Csinálj tesztet, ha a kb. egy hónapja volt az aktus, akkor már simán ki fogja mutatni a terhességet.

febr. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

26 naposak a ciklusaim ,ilyen még nemvolt hogy késett volna ,fáj a hasam és a derekam is

Huvelyi fertozesem volt es elhasznaltam egy csomo kupot meg gélt ,lehet attól?

febr. 15. 09:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszerek is befolyásolhatják, igen.
febr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem védekeztél igen, lehetsz terhes.
febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tesztet, mielőbb, hogy legyen időd szép nevet választani.
febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez nem vicces
febr. 15. 16:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De, az emberi hülyeség fájdalmasan vicces, már az ókorban is születtek róla komédiák.
febr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tévedtem januar 8.an voltunk egyutt es 20.án megjött rendesen sőt korábban pár nappal erős vérzés

Most meg semmi

febr. 15. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!