Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nemi szervet tényleg nem...

A nemi szervet tényleg nem szabad sima szappannal/tusfürdővel megmosni?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, h csak ilyen direkt erre kifejlesztett intim szappannal szabad. Ez igaz??
2010. okt. 24. 17:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%
Igen, mert kiszárítja a rendes szappan. A hüvelyt meg nem is szabad mosni.
2010. okt. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
hát de nekünk nincs is itthon olyan intim szappan. akkor ne mossam meg vagy mi a halál?:D
2010. okt. 24. 17:38
 3/25 anonim ***** válasza:
56%
ezegy akkora hülyeség szerintem... 100évvel ezelőtt hol voltak intim mosakodó gélek? szerintem mosd nyugodtan tusfürdővel, énis azzal szoktam, és láss csodát semmi bajom.
2010. okt. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
62%
nem jo mert mas a ph,azert vannak intim tusfürdők,én miota ilyet használok azota semmi bajom,előtte voltak problémáim a szappantól,de ezt szervezet válogatja,mindenesetre nekem bejött az intimtus
2010. okt. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%

Mosd meg nyugodtan :=). A hüvelybe nem szabad szappanos kézzel benyúlni, sőt igazán sehogyan sem szabad odabent "takarítani", a hüvely öntisztuló szerv.

Mondják újabban, hogy a külső nemiszervet sem ajánlatos, csak direkt erre a célre kifejlesztett intim lemosóval mosni, de pl. én sem használom és nincs semmi bajom.

2010. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
oké rendben köszi :)
2010. okt. 24. 17:47
 7/25 anonim ***** válasza:
59%
38 éve mosom tusfürdővel, és semmi bajom. Régebben nem is léteztek intim szappanok. Ezek gyártói terjesztik reklámcélból azt a hülyeséget, hogy csak ilyen termékekkel szabad mosakodni. Mellesleg ahol olvastad, nagy eséllyel ott volt az oldalon nyomtatott betűkkel, hogy "promóció". Azok afféle tudományos cikknek álcázott reklámok.
2010. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%
Én akkor kezdtem rendszeresen intim lemosót használni, mikor el laborvizsgálat után elszörnyedtem, hogy NEM található védőflóra a hüvelyemben. Ennek kb fél éve, azóta is használom ezeket. Ha nincs hüvelyi folyásod, nem vagy fogékony fertőzésekre, fölösleges ilyesmit használnod, de az se tesz jót, ha agyonillatosított tusfürdőkkel, szappanokkal mosod le ott magad. Én is csak egy cseppet használok ezekből az intimlemosókból.
2010. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem egy magára adó, igényes nő intim mosakodót használ. Most nem tudom, hogy miért nem lehet érte 850-1000 forintot kiadni, három hónapig is elég. 2010-et irunk amúgy...
2010. okt. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
60%
Nekem dokim mondta, hogy azonnal dobjam ki az intim mosakodókat, mert nem szabad "beleszólni" egészséges nő intim ph-jába. A természet intézi! Marketing bla bla az egész.
2010. okt. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!