Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon izzadok (télen-nyáron,...

Nagyon izzadok (télen-nyáron, hidegben-melegben), mindig érzem magamon, hogy izzadság szagom van (fürdök rendesen, szappannal, tusfürdővel). Mit lehetne tenni ellene? Milyen orvoshoz kellene mennem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 14:40
 1/6 anonim válasza:
nekem bevált: [link]
2011. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már két kollégám gyereke is használt valami folyadékot, amit a gyógyszertárba vettek. Állítólag az első néhány alkalommal, mikor bekenték a hónaljukat, mart mint az őrület. De nem szabad lemosni, pár percig tart csak. De utána már nem csíp. Néhány hét után leálltak vele, viszaálltak az eredeti dezodorukhoz és azóta sincs izzadásos problémájuk. Sajna a nevét nem tudom, de érdeklődj a gyógyszerésznél
2011. márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
[link] Én a certain dri-t javaslom :)
2011. márc. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Összefogás ***** válasza:

Nem elég a dezedort jól megválasztani, mert az csak a tüneteket kezeli, nem az okot.

A tüneteket okozhatja belső elválasztású mirigy betegsége, vagy idegrendszeri, vagy pszichés probléma.

Először fordulj a háziorvosodhoz, ő elküld vérvételre, és ha szükséges, ír Neked beutalót endokrinológushoz, neurológushoz, vagy pszichiáterhez.

2011. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Másodiknak írom, szerintem az antisudorica oldatra gondolsz. Én is használom, tényleg nagyon jó. Pár száz forint és sokáig elég. Én mondjuk éjszakára rajta szoktam hagyni. Néha csíp kicsit, de kibírható. Talpra is lehet használni.
2011. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! =)
2011. márc. 21. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!