Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire normális hogy a...

Mennyire normális hogy a menstruáció utolsó napján újra beinduljon a vérzés szex után?

Figyelt kérdés

A menstruációm olyan 6-7 napig szokott tartani, de utolsó 2-3 nagyon keveset szoktam vérezni. Múlt csütörtök este jött meg a menstruációm, tegnap azt hittem vége már mert csak egy pici csepp vér volt még a betéten egész nap. Tegnap este volt szex és hát észre vettük hogy vérzek enyhén és utána és elkezdett egy enyhe menstruációs fájdalom és elkezdtem vérezni mint első menstruációi napon úgy 1 órán át aztán le állt. Viszont ma még jött pár csepp barnás vér és most észre vettem a betéten egy kis fekete vérrögöt ami nekem csak első két nap szokott jönni. Tervben volt elmenni nőgyaszhoz vizsgálatra de ha ez valami gond lenne akkor sürgetnék elmenni minnél hamarabb.

Szóval ez valami egészségügyi problémára utal vagy normális?


Egyébként 21/L és kábé fél éve vesztettem el a szüzességém, eddig még nem volt szex menstruációm allat ezért nem jártam még így.



febr. 15. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az orgazmus méhösszehúzódással jár, felerősödik a vérzés.
febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor igen, meg 1-2 nap
febr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ahogy az egyes írta, az orgazmus méhösszehúzódással jár illetve a vákuum is közre játszhat
febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!