Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől függ az, hogy a nőgyógyá...

Mitől függ az, hogy a nőgyógyász végbélnyíláson vagy hüvelyen keresztül vizsgálja meg a szűz lányt?

Figyelt kérdés

Már többször is olvastam az oldalon,hogy elméletileg a szűz lányokat végbélnyíláson keresztül kell megvizsgálni,de vannak akik hüvelyen keresztül vizsgálnak.

Mitől függ,hogy hogyan vizsgál meg a doki?

Lehet úgymond választani,hogy hogy vizsgáljon meg a doki?

Pl. én tampont is használok és szoktam masztizni is,sosem fájt a tamponhasználat és a maszti sem.Tehát szerintem nem vagyok szűk.Ha el kellene mennem nőgyógyászhoz kérhetném a dokit,hogy hüvelyen keresztül vizsgáljon meg annak ellenére,hogy szűz vagyok?


(Egyébként szerencsére szó sincs arról,hogy valami gond van és nőgyógyászhoz kell mennem,csak nem tudom hogy működik meg és gondoltam jó ha tisztába vagyok ezekkel a dolgokkal.)


2010. okt. 24. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
én úgy tudom hogy szűz lányokat csak végbélnyíláson keresztül vizsgál a doki hüvelyin nem.
2010. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem már nem szűzen is végbélen keresztül vizsgált mindig, azt mondta azért, mert annyira hátrahajló méhem volt, hogy hason+hüvelyen át nem tudta kitapintani. Amikor teherbe estem, végre véget értek ezek a "hátsó" vizsgálatok :=)
2010. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem inkább dokitól függ. Ki így, ki úgy vizsgál.
2010. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Dokitól függ, engem szűzen is hüvelyen keresztül vizsgált meg. Megjegyzem, ha választhattam volna, akkor is ezt választottam volna.

Simán kérheted.

2010. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
engem akkor is hüvelyen keresztül vizsgált
2010. okt. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!