Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az ilyen jellegű "felfázzással...

Az ilyen jellegű "felfázzással" mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, érsze vettem magamon, hogy kb 2 éve mióta volt az első vetélésem azóta stresszhelyzetben fáj a pisilés, ez lehet tényleg akkor ha nagyon rossz napom van, vagy akkor is elő szokott fordulni ha mondjuk több mint 3-6 óranál tovább nem vagyok itthon.


Ilyenkor fáj a pisilés, nem csak a pisilés alapból fáj ott lent ilyenkor és kényelmetlenül érzem magam, ez pár órán át szokott tartani utána teljesen elmúlik semmi bajom. Persze csak akkor múlik el ha már itthon nyugalomban vagyok, de akkor van hogy 1 órán át is képes vagyok a wcn szenvedni.



Most terhes vagyok újra tervezett baba lett volna ő is aki sajnos nem maradt meg, végre sikerült össze jönnie, nőgyógyászom szokott felírní rá terheseknek is szedhető gyógyszert, de továbbra is vissza tér ez az érzés. 2x írt fel eddig mert azok tovább tartottak, már a 3. Nap fájás után mentem el hozzá hogy nem múlik.

Pár héten belül lesz ez a vizelet vizsgálat is hátha akkor tudnak valamit mondani, csak ha amugy tényleg semmi bajom és stresszhelyzetbe elő jön akkor az semmit nem fog kimutatni nem?



febr. 16. 16:38
 1/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, màr tényleg nem szivesen megyek el itthonról.... mert tudom mi lesz a vége. Itt ne arra gondoljatok hogy nem megyek el boltba vagy ilyesmi, hanem igy hosszabb idore párommal vagy baratokkal mar nehezemre esik kimenni... mert mindig ez lesz a vége.
febr. 16. 16:41
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha lesz vizeletvizsgálat, akkor ha a háttérben lenne valami, azt kifogja mutatni.

Ha csak stressz miatt jön ki és a laborok is ezt mutatják, akkor viszont érdemes elfogadni a segítséget, elmenni terápiára.

febr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!