Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemiszervemen pontosabban a...

Nemiszervemen pontosabban a nagy ajkakon szinte teljesen kívül ahol még éri a betét kiütés szerű pöttyök mitől lehetnek?

Figyelt kérdés

Teljesen kívül vannak ezek a hólyag/kiütés szerű valamik…. Tegnap éreztem, hogy dörzsöl nagyon a betét és sokat is voltam úton nem tudom létezhet e, hogy attól…

Tegnap este viszketett is, de hamar elmúlt és azóta se most csak látszik meg olyan nem is tudom milyen érzés… olyan érzékeny ott, de nem faj…

Semmi más tünetem nincs

Kerlek írjatok mi lehet ez



febr. 18. 20:02
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Én sem értettem, hogy kérhet képet…..
febr. 18. 20:59
 12/24 anonim ***** válasza:
77%

Hát ne foglalkozz vele...beteg az ilyen...

Nem is értem

febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Irritáció.
febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Holnap azért elmegyek dokihoz, ha tud fogadni, de most be kentem sudocreammal, remelem az nem art
febr. 18. 21:53
 15/24 anonim ***** válasza:
Az nem fog ártani neki, ebben biztos vagyok. Viszont, ha van rá lehetőséged, akkor ne betétet hasznàlj éjjelre, mert be fog izzadni az egész mindenség ott és az lehet ront majd rajta.
febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem azt fogok használni, felek én is hogy rontana
febr. 18. 22:00
 17/24 anonim ***** válasza:

Szupi!🙂

Jobbulast kívanok!

febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is sokszor irritálta a bőrömet a betét. Én menstruációs bugyira váltottam (this is redy márkára). Azóta nincs ilyen bajom.
febr. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Ma megyek intimgyógyászhoz, úgyhogy ki is derül a mai nap, hogy mi ez, írjatok majd ha érdekel titeket esetleg mi volt
febr. 19. 13:35
 20/24 anonim ***** válasza:
Nekem leirhatod akàr privàtba is
febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!