Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemiszervemen pontosabban a...

Nemiszervemen pontosabban a nagy ajkakon szinte teljesen kívül ahol még éri a betét kiütés szerű pöttyök mitől lehetnek?

Figyelt kérdés

Teljesen kívül vannak ezek a hólyag/kiütés szerű valamik…. Tegnap éreztem, hogy dörzsöl nagyon a betét és sokat is voltam úton nem tudom létezhet e, hogy attól…

Tegnap este viszketett is, de hamar elmúlt és azóta se most csak látszik meg olyan nem is tudom milyen érzés… olyan érzékeny ott, de nem faj…

Semmi más tünetem nincs

Kerlek írjatok mi lehet ez



febr. 18. 20:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%
A menzeszed van meg, hogy betétet használsz?
febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Allergiás lehetsz rá.

Vagy próbàlj illatanyag menteset, vagy hasznàlj tampont.

Én se a tisztasàgit, se az eü-t nem tudom hasznàlni. Még gombásodás is előjön... :(

febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Igen jelenleg az van, és én is van, hogy gombás leszek mensi után…

Arra gondoltam meg, hogy esetleg gomba miatt jelentkezhet ilyen tünet?

Ki van pirosodva,picit meg van duzzadva meg mint írtam ilyen kis kiutes szerű, de szerintem ilyen dörzsölődés szerű.

Attól tartok nem e nemi herpesz, én attól rettegek…

febr. 18. 20:12
 4/24 anonim ***** válasza:

2 vagyok.

Ez mist jelentkezik elsőnek?

Ha nem, akkor máskor elmúlik miután nem hasznàlsz betétet?

febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Most elsőnek
febr. 18. 20:27
 6/24 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem csak allergia.

De ha nem múlik el miután nem használod a betétet szerintem keress fel nőgyógyászt, bőrgyógyászt.

Írtad, hogy herpeszre is gondolsz. Sajnos a kettőt elég nehéz negkülönböztetni. Esetleg volt-e valamilyen kapcsolatod egy olyan emberrel, akinek van ilyen betegsége? (Nem kizárólag a szexre gondolok, mert mem csak úgy lehet elkapni)

febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem, férjem van 6 éve és egyikőnk sem volt mással azóta, illetve sosem volt se neki sem nekem neki herpesze ott lent, szájon szokott lenni, de olyankor mindig nagyon vigyázunk, sűrűn mosunk kezet illetve olyankor nem is szexelunk, nehogy véletlen… tehát tényleg nagyon oda figyelek ezekre
febr. 18. 20:37
 8/24 anonim ***** válasza:

Értem!!

Elnézést kérek a kerdésert, de nem rosszindulatból kerdeztem :)

Csak azért, mert egy ismerősöm régen így kapta el a herpeszt csak neki az arcán lett, de kb a fél arca olyan volt. Annyi volt, hogy az osztàlyban volt akkor egy herpeszes és gondolom a nem alapos kézmosàs miatt.

De akkor ez nàlatok kizárható :)

Én allergiás vagyok rà, ilyen tümeteim lesznek mint neked, meg még gomba is előjön.

Lehetséges, hogy nàlad is ilyesmi lehet.

Ha nem múlik, azért dokinak mutasd meg!

Jobbulást! :)

febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Semmibaj, nem vettem rosszindulatnak és köszönöm a válaszaid, remelem még többen is írnak tapasztalatokat…
febr. 18. 20:53
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Igazán nincs mit!


7-es, nem gondolod komolyan, hogy erről képet akarsz?

Leírta világosan, hogy a nemiszervén van. Hogy küldene màr kèpet?

febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!