Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segíthet a Premens tabletta?

Segíthet a Premens tabletta?

Figyelt kérdés
Állandóan depressziós vagyok teljesen ki vagyok idegileg és pánikbeteg és hipochonder is vagyok. Állítólag köze van a hormonoknak ehhez és pms-em van, mert voltam nőgyógyásznál és ő is azt mondta. Fel akart írni hormontartalmú gyógyszert, de nem engedtem mert már így is van 20kg feleslegem, ezért a premens tablettát javasolta. nektek segített? Amugy van hogy a karomat se érzem rendkívül kellemetlen nagyon rossz érzés, főleg tesi óra közben.. ez is lehet hogy a pmstől van vagy a pániktól? Kérlek segítsetek!!!!! Köszönöm
2010. okt. 24. 20:08
 1/2 anonim válasza:

Ha itt végig nézed a premenses válaszokat az derül ki, hogy mindenkire némileg más hatással volt.

nekem fizikailag segített, hangulatilag nem. De ez is már fél siker.

Ha kipróbálod akkor legalább három hónapig szedd, mert akkor látod meg rendesen a hatását, de gondolom ezt a doki mondta.

2010. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
aha mondta köszi:)
2010. okt. 31. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!