Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Norcolut tabletta segithet...

Norcolut tabletta segithet teherbe esni?

Figyelt kérdés
Szedtem a norcolut tablettát kb.3hete hogy megjöjjön...meg is jött de nem volt rendes mensim!kb.1hete már érzékeny a mellbimbom igez nem nagyon,néha ilyen kisebb émelygés jön rám, néha furi dolgokat eszek de nem sürün...volt már egy elhalt terhességem nemrég(márc.16án vették el) és szeretnénk azóta is babát!semmi rá utaló jelem sincs hogy meg szeretne jönni a mensim!szerintetek összejöhetett a babus?
2010. okt. 3. 11:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha valaki terhes ébredés után 1-2órával mennyinek kell kb. lennie a hőmérsékletnek???
2010. okt. 3. 11:37
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én gyógyszerész vagyok, a Norcolutot azért írják fel h meghozza a mensit! Vetélésed óta csak a tablettával sikerült elérni? Ez azért érdekel, mert nekem aug. 12-én volt egy spontán vetélésem 9hetes voltam, de rá 5hétre magától megjött! Én is vágyom nagyon a babára majd október 6-ától lesz itthon a párom, sajnos külföldön dolizik!
2010. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem a vetélésem után kb.2,5hónapra jött meg..azóta egyszer jött meg magátol és utána csak gyógyszerrel tudták meghozni!akkor nem segit abba hogy teherbe essek??esetleg nem tudnánk valahol máshol nyugodtan beszélni?mondjuk msn-en?nem tudnál ajánlani valamit hogy könnyebben tudjak teherbe esni?mert most petefészek átfuvásra akarnak küldeni!:( nekem 7hétes2-3apos volt a terhességem!mikor elvették!
2010. okt. 3. 19:42
 4/12 anonim ***** válasza:
szia. nekem is volt missed ab-om lassan 1,5 éve. Azóta sem sikerült a baba. Most voltam egy vizsgálaton, ami kiderítette, hogy IR-em / inzulin rezisztencia /van. Sokan ezért vetélnek el. Ilyenkor az inzulin szint magasabb a szervezetedben és ez hormonális problémákat okoz. Én 1 hete kezdtem rá gyógyszert szedni, kiváncsi leszek az eredményre. A petevezeték átfúvás nem hiszem, hogy nálad megoldást jelent, mert átjárhatónak kell lennie legalább az egyiknek, ha terhes lettél.
2010. okt. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem azért akarják megcsinálni a petefészek átfuvást ert nem akar megjönni a mensim!csak gyogyszerrel azóta!2szer jött meg természeretesen a többit meg gyogyszerrel kellett meghozatni!:( a hormon vizsgálatom jó volt!hát remélem miután megcsinálták a mütétet akkor minél hamarabb sikerül a baba!páromnál minden rendben van szerencsére szal velem van a probléma...:(
2010. okt. 6. 11:39
 6/12 anonim ***** válasza:

Teszteltél?


A helyedben biztos elmennék egy másik dokihoz, és megmutatnám neki a leleteimet. Kérnék egy alapos ultrahangot. Még soha ilyet nem hallottam, hogy rendszertelen ciklust petevezető átfúvással tennének rendbe...

2010. okt. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Előtte mindenképp csináltass IR vizsgálatot. Két óra az egész, két vérvétel és kb 6500 Ft. A petefészek átfújásnál mindenképp kisebb beavatkozás. Nem értem miért ezt a vizsgálatot gondolják megoldásnak. Na, de nem vagyok orvos. Az IR mellett lehet, hogy nincs mensid, felborul a hormonháztartás egy része.
2010. okt. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kösz de IR-re nem megyek!most állították helyre a hormonháztartásom!azzal már semmi probléma nincs!nem átjárható a petefészkem és azé nem jön meg,meg azért nem tudok teherbe esni újra!:( Cukorszintem is jó!szal minden rendben van csak a mensim nincs!:(
2010. okt. 8. 22:06
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja és fogamzásgátlót sem szedhetek h azzal beállítsák mert allergiás vagyok rá!még jobban összezavarja!1hónapban 4-szer 5-szőr jön meg tőle!:S Volt amikor többször is megjött a mensim tőle!
2010. okt. 8. 22:09
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia én vagyok az első válaszoló, bocsi h ilyen sokára reagálok, de nem voltam gép közelben!

Az msn címem Bakos.Lilla@hotmail.com!

2010. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!