Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sérült hüvely? Milyen huvelyku...

Sérült hüvely? Milyen huvelykup hozná rendben?

Figyelt kérdés

2evig huvelygulladasom volt ami mostmar megszunt viszont a huvelyem nagyon sérült és egyuttlet után mindig fáj és vérzik picit. Ez már nagyon régóta így van és nem foglalkoznak vele az orvosok.

Mit lehet ezzel kezdeni? Egyáltalán megfog valaha gyogyulni? Mit kellene tenni? Volt hogy egy hónapig sem voltunk egyutt a párommal hogy hátha jobb lesz.. de csak rosszabb



febr. 20. 08:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Nézz utána hüvelyhidratáló krémeknek. Saforelle-nek pl tudom hogy van de biztos van sok másik is.
febr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
+ ha szexnél eddig nem használtatok síkosítót, azt is érdemes lehet legközelebb kipróbálni.
febr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbáld meg a Cikatridinát. Elég jókat írnak róla. Szexnél pedig óvszer mindenképp, mert a spermium is irritálhatja a nyálkahártyád. Óvszerek közül is olyat lenne érdemes, ami extra sikosítóval ellátott.
febr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A vagisan hüvelykrémről mi a véleményetek? Próbáljam ki? És ha csak rontok a helyzeten? Kezdek félni hogy lehet sebes a huvelyem és azért vérzik.
febr. 20. 09:21
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Az állandó gyulladás miatt inkább méhszájseb lehet az, ami vérezget. Szerintem nem tudsz vele rontani, próbáld ki.
febr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
És a mehszajsebbel mit lehet kezdeni? Úgy hallotam lefagyasztják az mégis mit jelent? Úgy félek.. fájdalmas?
febr. 20. 09:27
 7/23 anonim ***** válasza:
Lehet enyhébb esetben ecsetelni is, ami egy pár alkalom, kb. 3, akkor bekeni vmivel, ami elhalasztja a nem megfelelő részt. De van, akinek magától is elmúlik elvileg, ha helyreáll a ph. A többi beavatkozásról nem nagyon tudok.
febr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Elvileg akinek gyakran vannak lenti panaszai, a Kriston torna is segíthet.
febr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Voltam orvoshoz

Írt fel gynoxint, Lomexint, és flucohexalt is. És még egy gynoflort. Eléggé fájt a vizsgálat amit mondtam is neki.

De nem mondta hogy mehszajsebem lenne.

febr. 21. 13:43
 10/23 anonim ***** válasza:
De ezek szerint mégse múlt el a hüvelygyulladásod, hogy ezeket felírta? Jobbulást amúgy, talán ennyi cucc után már jó lesz.
febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!