Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki használ, milyen tapasztala...

Aki használ, milyen tapasztalatotok van a menstruációs bugyival?

Figyelt kérdés
febr. 21. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még ugyan nem használtam, egy volt kolleganőm igen, és azt mondta neki nagyon bejött, de persze csak a gyengébb napokon már. Első két nap max úgy hordanám én, hogy betéttel/tamponnal együtt a tuti védelemért.
febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én thisisredy-t használok. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Olyan jó hogy nincs az a zacskós betét érzés benne. És tényleg durván sokat bír. Kimosni is könnyű. Persze néha használok mellé tampont. De amúgy nagyon elégedett vagyok vele.
febr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A lányomnak gondoltam, lassan eljön az ideje, hogy megjön neki.. Én mindig utáltam a betétet, pláne mikor tesire át kellett öltözni :S meg csörög, olyan, mintha pelenka lenne az emberen...
febr. 21. 18:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a lanyoddal kellene ezt megbeszelni. Szerintem irto ciki lehet a veres bugyit odaadni kimosni .. gondolom fiatal es nem o vegzi ezeket a dolgokat.. szerintem inkabb a betet mert ha nem a tesi oran lesz ez ciki akkor majd otthon mindennap..
febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért egy kamasz csak ki tudja mosni a ruháját magának... Nem 6 éves gyerekről beszélünk... :D
febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
28 vagyok es amikor en altalanos sulis voltam akkor mar igen csak 10-12 evesen kezdtek a lanyok menstrualni.. de 13 evesen mar tuti ... Nem tudom ki hogy van vele de 10- 13 evesen ram anya mosott..
febr. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha a cipőjét képes kimosni (márpedig megteszi így 10 évesen) akkor a bugyiját is...
febr. 23. 01:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam ha kamaszként baleset történt akkor a véres bugyimat én sikáltam ki kézzel a csap alatt hideg vízzel. Úgy teljesen kijött belőle a vér pár perc alatt. Utána pedig a mosógép kimosta a többi ruhával. A menstruációs bugyinál ugyanez a helyzet. Nem véresen kell a szennyesbe tenni. Kimosod kézzel belőle. És aztán mehet a mosógépbe.
febr. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Azért ezt a menstruációs bugyit kezdő menstruálóként gondoljátok át majd, ha eljön az ideje, mert ez azért nem ilyen egyszerű. Kezdetben a legtöbb lány, még szégyelli a mensit, sokszor hatalmas "logisztikát" igényel, hogy az egyszer használatos betétet hogyan vigyék ki a mosdóba feltűnésmentesen, ha cserélni kell, és a menstruációs bugyi ugye nagyobb is, mint a betét, meg vissza is kell hozni egy tégelyben vagy tároló dobozban, az ellenkező nemű, és a témához éretlen osztálytársainak esetleges húzásairól nem is beszélve... Örülök, hogy innovatív vagy, és próbálod a lányod is a környezetbarát módszerek felé terelni, és otthon működhet is a dolog az elsőtől kezdve, de a többi részét azért átgondolnám. :)
febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!