Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alvás közben légzés kimaradás?

Alvás közben légzés kimaradás?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár hónapban észre vettem hogy alvás közben fel riadok arra hogy nem veszek levegőt.. aztán nagy nehezen vissza alszok.. nem mindig riadok fel erre, de pl tegnap is ez volt.. aztán másnap folyton érzem hogy fáradt vagyok és gyenge. Folyton kivagyok száradva azt érzem pedig iszok eleget, és magas a pulzusom. Illetve fáj a mellkasom is bal oldalt. Mi lehet ez?

febr. 22. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Alvási apnoé + még valami. Orvoshoz kellene menni.
febr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alvási apnoé, nekem is az van, alvásterápiás géppel alszom, más erre nincs. Alvásdiagnosztikai vizsgálatra kell elmenned először is. Ne hanyagold el semmiképp, veszélyes tud lenni.
febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És milyen azzal aludni?
febr. 22. 12:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha időbe észre veszik akkor nem halok meg nem? És nem lesz szövődménye, vagy már lehet van?:(
febr. 22. 13:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha még élsz, akkor olyan nagy baj nem lehet :)

Menj orvoshoz, hogy ezután se legyen.

febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3: Először furcsa, de aztán megszokod. Teljesen jó, kipihenten ébredsz, átalszod az éjszakát, kevesebb alvással is jobban kialszod magad. Kicsit drága a cucc, de van rá tb támogatás.
febr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!