Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Januárban elmentem nőgyógyászh...

Kiscsibe20211 kérdése:

Januárban elmentem nőgyógyászhoz mert szex utan annyira gorcsoltem nem tudtam fel alni és belazasodtam es tartott 1 hétig meg az ülés is fájt.. ?

Figyelt kérdés
Nem mondott a doki semmi konkrétat mitől lehet kaptam klion antibiotikumot meg betadinos hüvely kúpot.. Most februárban megint egyutt voltam a férjemmel és megint ez történt.. Vissza mentem az orvoshoz csinált egy hüvelyi ultrahangot mindent rendbe talált és kaptam megint egy fertőtlenítős hüvely kúpot.. Na most.. A menstruációm teljesen rendbe volt januárban! Most pedig február 21.re vartam vér helyett barnazas jott,utana ahogy wcn voltam ki töröltem jott egy kis mennyiseg vér aztan megint barna.. Alig van verzesem csak tisztasagi betetet kell be tegyek halvány piros és éppen hogy van szinte csak akkor ha ki törlöm.. Valaki volt hasonló helyzetbe? Van már egy 2 eves kis fiam (csaszarmetszessel született)
febr. 22. 22:00
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azt nem értem ebben,hogy ezek után hogy nem jutott eszébe az orvosodnak az,hogy a férjedet is megvizsgálják, kivizsgálják fertőzésekre, esetleg őt is kezelni veled párhuzamosan? Vagy ez megtörtént?
febr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen a ferjemnek is csinaltak prosztata vizsgalatott utana pisilnie kelett hogy nincs e begyulladva neki es hogy nem e ez altal add at nekem valamit de minden tökéletes lett neki is hugycsool is vettek neki kenetet
febr. 22. 23:26
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Értem, de szerintem kellene egy ejakulátum tenyésztés,esetleg egy STD panel. De más ötletem nekem sincs, nem biztos,hogy összefügg a férjeddel,esetleg a higiéniára jobban odafigyelni, állítólag az e.coli ha bekerül van akinél néha az is okozhat ilyen problémákat.
febr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!