Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? Pozitív terhesse...

Ez normális? Pozitív terhessegi teszt után 1 hetig voltam nagyon rosszul,émelyegtem, erős hányingerem volt. De aztán mintha elvágták volna.... most vagyok 5 hetes... félnem kellene ?:/ két hét múlva van időpontom a nőgyógyászhoz.

Figyelt kérdés
Picit fáj még a cicim mindig. A reggeli hőm is magas... illetve kívánom az ételeket is, csak ez így furcsa hogy egyik pillanatról a másikra megszűnt és nem tér vissza... volt már egy vetélésem korabban :(

2023. júl. 19. 16:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Miért kellene félned? Az elején tart legtöbbször a rosszullét.
2023. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A melled végig érzékeny lesz. Feszül. Ez a normális.
2023. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak az a furcsa hogy 1 hétig voltam rosszul ...
2023. júl. 19. 16:04
 4/17 A kérdező kommentje:
És a szagoktól sem vagyok már rosszul azóta...
2023. júl. 19. 16:05
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 1 napig se voltam rosszul. Nem kötelező végig hányni...Ez csak egy tévhit.
2023. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat :) ! Boldog babavárást kedves utolsó ! :)
2023. júl. 19. 16:15
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
5 hetes terhes vagy. Akarmi lehet meg, a tunetek jonnek-mennek.
2023. júl. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos volt már, akinek rosszat jelentett, nekem például missed ab volt, de csak akkor múlt el a mellfájdalom, mikor a doktornő már jelezte, hogy szerinte nem fejlődik rendesen, de még vártunk a szonográfus megerősítésére :(

Mivel a második babával is csak mellfeszülés volt a tünet, így mindig bepánikoltam, ha elmúlt, de mindig vissza is tért maximum egy nap után :)

Szerintem te is visszasírod még ezt a kis jóllétet, szurkolok, hogy ne legyen gond! :)

(Én, ha nagyon aggódnék, biztos elugranék egy bármilyen dokihoz, ahová tudok időpontot szerezni, hogy soron kívül pillantson rá UH-on, de ezt úgyis csak az érti meg igazán, akinek halt már el terhessége vérzés és görcsök nélkül.)

2023. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#8.

Nagyon sajnálom az eseted!


A Kérdező szerintem még feleslegesen menne orvoshoz, hiszen öt hetesen még nem látnak semmit.

2023. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen, még nem látna úgyse semmi t a doki :( en is úgy gondolom... :/
2023. júl. 19. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!