Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Műtétem lesz szerdán, nem...

Műtétem lesz szerdán, nem kéne hogy addig megjöjjön, de már érzem hogy megfog. Ha vennék be foggátlót akkor késne pár napot?

Figyelt kérdés

Van kimaradva 3szem, és már végső esetben ez jutott eszembe.

Hozzátenném az orvosom nem műt mensivel.

Nagyot ártanék ha beszedném ezt a 3 szemet?

Eddig pontos volt a mensim, most pénteken kellett volna megjönnie, és akkor műthettek is volna szerdán, de nem jött meg, így muszáj lenne késleltetni szerda estig.


2010. okt. 24. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem attól nem fog késni
2010. okt. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, akkor nem tudom mit csináljak:S szerdáig tuti megjön, mert már görcsölök.
2010. okt. 25. 00:23
 3/6 anonim ***** válasza:

ha már megvannak a tünetek, akkor sztem nem jó ötlet.

mindenestre próbáld ki, hogy minden nap megiszod egy citrom kifaracst levét. a citrusféléknek elég magas hormontartalma van, eltolhatja a menstruációt. nekem bejött.

2010. okt. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jól van máris megyek facsarok egy citromot, hátha bejön. köszönöm a tippet.
2010. okt. 25. 00:44
 5/6 anonim ***** válasza:

jaj ez a citromos legenda....


ha folyamatosan szedsz fogamzásgátlót, akkor ne tarts szünetet, egyéb esetben bármit csinálsz meg fog jönni

2010. okt. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megittam fél pohárral, meg vettem be c vitamint is, egész éjjel hányingerem volt tőle, aztán reggel arra keltem amire nem kellett volna..megjött:S
2010. okt. 25. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!