Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha volt már petefészekcisztáto...

Ha volt már petefészekcisztátok, milyen tünetekkel járt?

Figyelt kérdés

Nekem 15 éve volt, meg is műtötték, de már nem emlékszem pontosan.

Nekem mostanában fellángoló jelleggel mindig jobb oldalon fáj az alhasam.

Tipikusan mindig szúrú fájdalom ez, változó intenzitású, főleg este. Van, hogy csak ütögetem a hasam azon a ponton, hogy elmúljon, de volt olyan is, hogy hirtelen le kellett feküdnöm kifliben, felhúzott lábakkal, úgy görcsölt azon a ponton. Szúrva görcsölt, szinte láttam magam előtt a kést, ahogy forog benne. Mintha odaszúrtak volna.

És nem eresztette, már azon voltam, hogy mentőt hívok, csak be se tudom őket engedni. De aztán enyhült végül, én meg sírtam.


Van, hogy együttlét után van ez, de nemcsak akkor. Hiába kerülöm már az együttléteket, van ez anélkül is.


Megyek majd orvoshoz, amint tudok, de ez lehet ciszta? 2 vagy 3 hete van ez.


febr. 24. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Nekem nem voltak nagyok, épp csak túllépték a minimum nagyságot (asszem 4 cm), de azon túl, hogy bekavartak a vérzésembe, még sosem fájtak, és mindig maguktól el is tűntek.

Anyukám mesélte, hogy neki fájt is, de azt nem beszéltük meg, hogy milyen jellegű fájdalom volt, úgyhogy szerintem simán lehet az.

Viszont ha fáj, akkor mindenképp nézesd meg dokival minél hamarabb, és kiderül.

febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Nekem volt egyszer egy 6cm nagyságú. Nem éreztem különösebben, csak a menzeszem fájt jobban, ha volt. E miatt gyakran össze vissza jött meg. Nem kellett műteni, szerencsére kipukkadt következő mensinél, azt viszont észre is vettem mert el öntött a vér
febr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek!

Nagyon félek, hogy mitől lehet ez a fájdalom. Mostanában sűrűn is pisilek, de nem fáztam fel. Kívülről nézve semmi bajom. A hajam is hullik, nagyon megindult, mondjuk az már régebbtől.

febr. 24. 23:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig felfázásnak tűnik. Vagy emésztési zavarok. A szél görcs vagy a kemény széklet mozgása a belekben is okoz hasonlót
febr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem fáztam fel, ez biztos.

Nem csíp a pisi, és minden alkalommal sokat pisilek, nem cseppeket.

Nem kemény a székletem, ellenkezőleg: sokszor hasmenéses jellegű.

febr. 24. 23:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor doki
febr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, mindenképp mennem kell.


Többször voltam felfázva életem során, tudom, milyen. Nem ilyen.

Borzasztóan csíp az a 2 csepp, ami 20 percenként ki akar jönni.


Nekem nem csíp semmi, csak óránként-kétóránként jön ki a Niagara, emiatt már inni se merek. Ha meg nem iszok, akkor csak a Duna jön ki.

febr. 24. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!