Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Tanácsot szeretné...

Mi lehet ez? Tanácsot szeretnék kérni tőletek.

Figyelt kérdés

Jópár napja nagyon viszket a hüvelyem, nagyajak részénél és a csiklónál is. És a bőrnél is viszket a fenék és a hüvely között… tanácstalan vagyok nem tudom hogy ez hüvelygyulladás vagy gomba vagy fertőzés? Nem merem anyukámnak elmondani mert szégyellem tudom hogy nőgyógyászhoz kellene menjek de így nem tudom meg oldani. Valaki járt már így?


Ja még annyi hogy a folyásomon nem vettem észre különösebbet mert az mindig is volt. Vagy átlátszó vagy néha kicsit sárgás


febr. 25. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet. Anyukád nélkül is elmehetsz nőgyógyászhoz
febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1. írja, anyud nélkül is elmehetsz gyerekorvoshoz, gyerek-nőgyógyászhoz, de normális családban azért meg lehet beszélni az ilyet (anya-lánya között).
febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De tőle függök pénzzel kapcsolatba is. Mit mondok mire kell 20 ezer?? Nem szoktam egyedül menni sehova
febr. 25. 11:26
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Ezért kéne leülni vele megbeszélni. Egyébként nem értem, mire kell 20 ezer? Az állami, TB alapú ellátás nem kerül pénzbe. Kérsz időpontot, vagy sorszámot és elmész. Magánba meg miért akarnál menni ilyennel? Meg mi az, hogy nem jársz egyedül sehova? Boltba se szoktál? Haverokkal, barátnőkkel lógni sem? Iskolába is anyudék hoznak-visznek?
febr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell pénzt. Ahogy a 4. is írja, tb alapon ingyenes a helyi sztk-ban
febr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Én recept nélküli patikai hüvelygomba elleni készítményt azért kipróbálnék, valószínű, hogy az.
febr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgálat díjtalan csak Tb-kártya kell.
febr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Canesten krémet vegyél a patikában, egy lábujj rajza van rajta. Ugyanez a krém van a Canesten hüvelytablettás kombiban is, csak más a csomagolása. Maximum 3000 forint, de talán van kisebb kiszereles is, elég lesz. Ezzel kend minden kis redőben napo 3-szor. Ha ront vagy 3 nap múlva sem segít, akkor orvos, vagy szólj a szüleidnek.
febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8 Tényleg ennyire hülyének nézel?

3x nem is lehet kenni ez az egyik hanem napi 1x minden este. A másik az hogy meg tudom tán különböztetni a lábgombás és a hüvelygombás dobozt…

Lapozz próbálkozz másnál viccelődni mert ez nem jött be

febr. 25. 14:42
 10/13 anonim ***** válasza:

Kerdezo!


Az utolso valaszado segíteni akart neked, csakhat ezek szerint nem megy az értelmező olvasas. Segitek:

1. A Canesten krém dobozán egy labujj van. Ezt a krémet kell keresned. A krém egy gombafajra van kifejlesztve, ami láb- ÉS hüvelygombaként is elofrodul.

2. Naponta 2-3 alkalommal kell használni. A hüvelykup a napi egyszeri és nem kell hogy este legyen, csak az a logikus megoldás.

febr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!