Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hajmosàsnàl ès egy nap...

Egy hajmosàsnàl ès egy nap kinek mennyi haja hullik ki?

Figyelt kérdés
Mi az a normàl mennyisèg ami kihullik nap mint nap egy derék közèpig erő hajból

febr. 25. 12:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy tényleg az a normàlis ha egyàltalan 1 szàl sem.hullik?
febr. 25. 12:02
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 4 hónapja szültem, úgyhogy minden hajmosás egy marék haj. Fésülködés után most 5-10.


Azelőtt napi 10 szál körül volt. Remélem hamar vissza fog állni...

febr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csavo vagyok, nekem suru a hajam, hat amikor megy le a viz akkor kavarnom kell a lefolyo szurot mert annyi haj megy le. Aztan testszorzet is meg ha borotvalkozom akkor meg plane. De nem kopaszodom, mindig ilyen volt. csaladban mindenkinek suru a haja csak nekem egy atok mert allergias vagyok az ilyen microorganizmusokra amik termeszetesek a borodon vannak, es ha nem mosok hajat gyogyszeres samponnal 4 naponta, ugy viszket mint a majom
febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én és pasi vagyok, minden bizonnyal androgén alopéciam van, az utóbbi fél évben brutálisan bedurvult a hajhullásom, hajmosasnal 80-150 hajszálat vesztek, egy laborban mosom meg a hajam, azt pedig egy nagyon sűrű szűrőn öntöm át, így a szűrő felfogja a hajszálakat, azokat pedig egyesével kiszedegetem és megszámolom. Sajnos már elmondhatjuk, hogy a fejem tetején kopasz lettem....van még némi haj rajta, de totál vicc már az egész.
márc. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!