Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves korotoktól vettétek...

Hány éves korotoktól vettétek magatoknak a betétet/tampont?

Figyelt kérdés

Mikor jött el az az idő, amikor már magatoknak vettétek meg, nem anyutok vette nektek is?

Ha tiniként is magatoknak vettétek, anyutok adott erre külön pénzt? Mennyit kaptatok rá?



febr. 25. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb 17-18, mert már dolgoztam suli mellett.

Előtte anyám vett minden kozmetikai cuccot. Nekem rendszeres zsebpénzem nem volt, ha meg akartam magamnak valamit venni, vagy bulizni mentem, arra kaptam pénzt.

febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20 éves koromig anyu vette csakhogy mindig olyat ami kényelmetlen volt. hiába mondtam neki hogy kényelmetlen valahogy nem érdekelte mert azt vette nekem is amit ő is használt. úgyhogy 11 éves koromtól 20 éves koromig szenvedtem ezzel a betét dologgal. ezért vártam már hogy magamnak vegyem.
ápr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Miért kellett megvárnod a 20 évet, hogy elmehess venni egy csomag betétet? 11 évesen is mondhattad volna, hogy mostantól magadnak veszed.
ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálunk nem igy ment ez.
ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!