Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 1. Hány éves korotoktól...

1. Hány éves korotoktól jártatok egyedül orvoshoz? 2. Hozzátok bejárkál az anyutok ha fürüdtök, vagy erről mikor szokott le, vagy kellett szólni hogy má ne jöjjön be? (Sok kérdés kíváncsiságból lennt)

Figyelt kérdés

3.Hány éves korotoktól maszturbáltok?

4.Hány éves korotokba lett szőrtök?

5.Amikor volt már szőrötök akkor már anyutok zavart ha meglátott,már leszokott a rátok nyitásra?

6.Volt olyan vizsgált amit égő lett volna ha anyutok,aputok előtt csinálja az orvos,mi és hány éves korotoktól?

7.nektek mekkora ha nem áll fel?


1.Én 7.második félévétől

2. 11 éves koromtól már nem,ha mégis kopogott

3.11

4.11,5

5,engem zavart,de csak ha nem volt rajtam boxer,vgy füdeni mentem.,boxerban nem zavart

6,ha csak polót kell levenni akkor nem,ha boxerba nézegetnének akkor igen:-),már 11 éves kortól,mert fel is állt sokszor akkor már,egy has nyomokodástól is.

7.nekem 12 cm kb.


2014. jún. 15. 16:41
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Másnak is volt kamaszkorban olyan gondja hogy ha az alhasát nyomták meg akkor néha felállt,vagy pukiznia kellett?
2014. jún. 15. 16:47
 2/16 anonim ***** válasza:

1. 12

2. Kb. 10 éves koromtól egyedül fürödtem jelenleg max akkor jöhet be ha eltekarom magam törölközővel

3. 8-9

4. 11

5. nem zavart

6. kb. 12 előtt semmi nem volt ciki de utána csak azt engedtem ahol nem voltam meztelen(igaz ritkán volt velem szülő 12 után)

7. teljesen nyugiba 8-10 cm

2014. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

kösz a választ.


8. Végeztek házimunkát?És hány éves korotoktól?

9.Anyutok hány éves korotokig csinálta a szenyótokat?

10.Mikortól rendeztétek a vasalásom kívül teljesen magatokat,ruhátok,szedvicseteket.?



8.igen,a szobám ovis koromtól csinálom és máshol is porszívozok,felmosok,mosogatás,boltba menés 8 évestól(szerintem nem lányos dolog hogy besegítek) 11-12 éves koromtól,13 tól fünyírás,

9. 11-12 től mert nagyon válogatos vagyok,és ha olyan van benne amit nem szeretek meg sem eszem

10. 11-12 től már eléggé,csak az orvoshoz kellett elvinni,a suliba a tankönyvekért osztásra elmentek egyedül,pénzt is elvittem,nem kellett kocsi hozzá,másnak sem.


Engem is csak akkor zavar ha abszut nincs ratjam semmi.

2014. jún. 15. 17:03
 4/16 A kérdező kommentje:

Privibe írónak:azt nem használhatom,mert másé a felhasználó név,privibe nem tudok írni.

De válasz:18-3 pár nap múlva:-)

És csak gépen írok ám ennyire rosszul.

2014. jún. 15. 17:06
 5/16 A kérdező kommentje:
Az önállóság miatt voltam ezekre kíváncsi részben,mert szerintem attól önálló valaki ha sok mindent megcsinál egyedül,meg ha nem szolgálják ki,hanem magát elrendezi.Mer akit még mindig a anyuja rendez az csak egy nagy gyerek.Én is az vagyok tudom,de legalább elrendezem magam,nem használok ki mást.
2014. jún. 15. 17:09
 6/16 szamo77db ***** válasza:
Rá kellett ordítanom! Veszekedés lett belőle, mert kijelentette, hogy a lakás az övé és ő akkor és ott tartózkodik benne, amikor és ahol akar! Nagyon ciki volt. Többé nem jött be.
2014. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

na nézzük


1. amikor felnőtt orvoshoz kellett mennem, de szerintem a gyerekorvosnál is jártam előtte már egyedül, talán 12 éves korom körül, de maradandó élmény az első felnőttorvoi látogatás volt.


2. nálunk simán mindenki bejárkál, meg meztelenül mászkálunk, nem vagyunk szégyenlősek. néha kiverem a kádban, de eddig még nem buktam le


3. olyan 11-12 között, már akkor vertem amikor még nem jött a cucc


4. már hol? a zacsin 13-14 között már tuti volt, meg a farkam felett is, de akkor még a hasamon nem volt az a kis csík sem, az olyan 17-18


5. mint mondtam, nem zavart, nem zavar most sem, simán mászkálok egy szál p.ö.cs.ben is otthon, akár anyám/apám tesóm előtt is

mi ilyenek vagyunk :)


6. belegondolva, nem volt

ezzel együtt kamaszkoromban nem kísérgettek orvoshoz max ha nagyon szarul voltam, mindent elintéztem magam, önállóan

8 évesen én mentem az öcsémért nem egyszer a bölcsődébe, 10 évesen egyedül jártam úszni Bp-n, és nem is volt közel az uszoda, szal simán elmentem 14-15 évesen is orvoshoz, szakorvoshoz is akár


7. amikor nem áll fel? hát nem méregettem, de szerintem kb olyan 5-7 centi lehet, vérpéniszem van

2014. jún. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

na akkor a plusz kérdések:


8. Végeztek házimunkát?És hány éves korotoktól?

9.Anyutok hány éves korotokig csinálta a szenyótokat?

10.Mikortól rendeztétek a vasalásom kívül teljesen magatokat,ruhátok,szedvicseteket.?


8. nem is tudom, 10-11 évesen tuti nekem kellett lemenni a közértbe, én ágyaztam, porszívózás, portörlés, ilyesmik. részt kellett venni a házimunkában.


9. szenyó az meg mi? szendvics? kb. 1 és 2.-ban vittem szendvicset a suliba, aztán már nem. megvagyok nélküle ma is, nem halok éhen ha nem eszem délelőtt. igaz mindig rendesen reggelizem. ha belegondolok a reggeli rutin semmit nem változott az évek alatt :) ebédelni meg hazajártam ált suliban, igaz azt magamnak kellett megmelegíteni mivel én értem haza a legkorábban. napközis sosem voltam.


10. anyám mosott és vasalt mindig. hogy mikortól vettem fel azt amit akartam? passz, szerintem egész sokáig kirakta a cuccaim reggel, hogy ne kelljen azzal sz.a.r.a.kodnom reggel, de szerintem felső tagozatban kb azt vettem fel amit akartam, nem szóltak bele

2014. jún. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
piii-nek üzenem hogy a kérdésedre a válasz 15.
2014. jún. 19. 12:15
 10/16 A kérdező kommentje:

8/9 akkor ti nudisták vagytok vagy mi?


Mert azt értem hogy van aki nem szégyenlős és nem csinál ügyet ha fürdik és valaki bemegy hozzá,de az más mint hogy meztelenül is mászkál otthon.


meg csak a közeli családod(mint szülő,tesó) előtt mászkálsz így vagy akárki mehet,mer az már fura,csak nudistánál nem?:-)

2014. jún. 19. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!