Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves korotoktól jártok...

Hány éves korotoktól jártok nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Korhoz kötitek avgy valamilyen eseményhez?

Nőhöz jártok inkább szívesen vagy férfihez?


2010. nov. 23. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:

14, tavaly voltam, de nem vizsgált meg ÚGY, csak ultrahang.

idén voltam újra, de ő

2010. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

14, tavaly voltam, de nem vizsgált meg ÚGY, csak ultrahang.

idén voltam újra, de ő azt mondta majd akkor fog, ha nemi életet élek.csak ultrahang.

2010. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

23évesen mentem először. Olyan kapcsolatom lett, hogy fogamzásgátlót írattam.

Férfihez járok, mert itt nincs nő.

2010. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

21 éves koromban voltam először nőgyógyásznál,fogamzásgátló tablettát felíratni,mert akkor alakult ki az első komoly (testi értelemben is vett) kapcsolatom.Szerintem ahhoz kösd, amikor elkezdesz nemi életet élni.Onnantól kezdve a saját egészséged érdekében célszerű évente rákszűrés vizsgálatra menned.Én nem vagyok "szégyellős" típus, számomra lényegtelen,hogy férfi vagy nő az orvos, hogyha jó szakember,aki tényleg odafigyel rám, és nem veszi félvállról a dolgokat. De van olyan barátnőm, aki annyira szégyellős, hogy közölte, ő kizárólag női nőgyógyászhoz hajlandó menni, úgyhogy felkereste a városában található egyetlen női nőgyógyászt...:) (Sokkal kevesebb van,mint férfi).


Üdv:25/L

2010. nov. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18!Ekkor történt meg az első nemi aktus.Férfinél és nőnél is voltam már,megjegyzem hogy amikor nő csinált rákszűrést,semmit DE SZÓ SZERINT semmit sem éreztem.Fantasztikus volt:-)...ha találnék egy jó nőgyógyit,csak hozzá járnék.Persze megvagyok elégedve a mostani férfi dokimmal is.
2010. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

16 évesen.

Onnantól ajánlott menni, ha elvesztetted már a szüzességed évente rákszűrésre (amikor 14 éves voltam anyukámnak méhdaganata volt, ki is kellett venni, az éves rákszűrésen derült ki) ez szerintem nagyon fontos, illetve akkor ha panaszod van akárhány éves vagy, akár szűz vagy akár nem, valamint ha fogamzásgátló tablettát vagy valamilyen fog. gátló módszer akarsz alkalmazni (spirál, injekció, stb.).

Idősebb férfihoz járok, akihez anyukám és nagymamám is jár, nála születtem, nőhöz és fiatal férfihoz nem szívesen mennék, de elsősorban a szakértelem és emberiesség számít.

2010. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

17, akkor vesztettem el a szüzességem, előtte elmentem tablettát feliratni.

nem kötöttem kórhoz, előtte teljesen felesleges elmenni, hacsak nincsen valamilyen problémád. amint elkezdesz nemi életet élni, nemárt felkeresni egy nőgyógyászt utána

2010. nov. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gibi válasza:
Szia!Én 16 évesen voltam először, az első szexuális aktus után.Azóta rendszeresen járok szűrésekre.22 éves vagyok nekem nem voltak jó tapasztalataim a nő dokikkal, ezért már egy ideje Fehérváron járok a dr. Deák Csaba nőgyógyászhoz, aki egy tündér!:)
2010. nov. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!