Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Semmi pattanás, szép bőr....

Semmi pattanás, szép bőr. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Világ életemben a hátam és az állam tele volt pattanásokkal. Elkezdtük a lombikozàst és csak rosszabb lett. Terhes lettem és nem változott semmi,csak még a mellkasom is tele lett pattanásokkal. Aztán megcsàszàroztak és két hete kb sehol egy pattanás , nincs zsíros bőr. Talán a terhesség meg a hormonok miatt változott ennyit S bőröm?
febr. 25. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Lehetséges, vagy az egészségtelen étkezés miatt is lehet😊
febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Végig egész életemben egészségesen éltem, terhesség alatt is előtte is, most is.
febr. 25. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Igen, a hormonok miatt. És ige, 90%, hogy vissza jönnek.

De mondjuk gondolom hormonvizsgálaton, nőgyógyásznál, endokrinológusnál, allergiateszten mind voltál már. Anélkül csak lövöldözünk a vakvilágba. :)

febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam mivel meddő vagyok, mivel lombikkal lett a babám és mivel kellett egy csomó kivizsgálás,hogy miért nem jön össze. Szóval voltam, nem mintha ehhez közöd lenne bármi.
febr. 25. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4


Feltettél egy kérdést, hogy mi oka lehet, hogy eltűntek a pattanásaid. Erre beflegmázol, hogy semmi közöm hozzá, hogy voltál e már mondjuk glutén teszten, helyette puffogtatod, hogy te meddő vagy, ne is szóljak kb hozzád.

Akkor ne tegyél fel kérdést ide, hanem elégedj meg azzal a fél válasszal, hogy igen, hormonváltozás.

Meg még ezer dolog lehet, amik kiderülnének ha...*dobpergés*...elmennél minden szűrővizsgálatra. Ja már ha persze még nem voltál, mert nekünk ahhoz nincs közünk.

febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!