Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet érezni a hüvelygomba...

Lehet érezni a hüvelygomba folyás szagát?

Figyelt kérdés
Van egy fóbiám, hogy mások megérzik a folyásom szagát ami a hüvelygomba miatt van. Egyetlen egy alkalom volt amikor osztályban valaki megjegyzést tett, hogy p-na szag van de lehet nem miattam mondta, talán állott szag volt a teremben, de ez bennem maradt és már akkor magamra fogtam. Azóta persze senki nem szólt ezért, de ha tömegben vagyok pl. kiránduláson és látom, hogy rám néznek az emberek, előjön a gondolat, mi van ha a érzik és félek, hogy megszégyenülök. Ha én nem érzem büdösnek akkor más sem érezheti? Tisztasági betétet hordok, mert olyan lenne a bugyim de sűrűn cserélem de még így sem vagyok nyugodt. Ha megszűnne a folyás, biztosan elmúlna ez a fóbia. Mindig tisztálkodom rendesen, mielőtt elmegyek valahova zuhanyzok, intim tusfürdőt használok, nélküle nem érzem magam ott tisztának...voltam orvosnál de nem hatottak a gyógyszerek és most újra tervezek menni de tartok.

febr. 27. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Igen, ha bűzös, akkor előfordulhat.
febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahany lany, annyi fele. A huvelygomba folyas sem egyforma. Van amikor lehet, de az nem kellemes illatu.
febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És mennyire gáz ha lehet érezni? Kibírhatatlanul büdös? Kb ha elkezd érződni akkor egy fél villamosnak le kell szállnia? Vagy ez már téveszme?
febr. 27. 14:40
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
#3 Az mese
febr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Azért ennyire nem drasztikus, eléggé bevan zárva, ahhoz hogy érződjön.
febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok. Valamiért ilyen túlzott félelem alakult ki emiatt...Nyilván azon leszek, hogy meggyógyuljon de addig ez van
febr. 27. 14:48
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
#6 Akkor lehet jobban erezni ha nincsen rajtad bugyi es szoknyaba vagy.
febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-na ez sosem fordult elő és nem is fog, nem hordok szoknyát, bugyi van persze sőt rajta betét is amit cserélek időnként ha látom, érzem rajta a folyást.
febr. 27. 14:52
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
#7 Akkor nyugi :)
febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Téveszme.
febr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!