Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet érezni a hüvelygomba...

Lehet érezni a hüvelygomba folyás szagát?

Figyelt kérdés
Van egy fóbiám, hogy mások megérzik a folyásom szagát ami a hüvelygomba miatt van. Egyetlen egy alkalom volt amikor osztályban valaki megjegyzést tett, hogy p-na szag van de lehet nem miattam mondta, talán állott szag volt a teremben, de ez bennem maradt és már akkor magamra fogtam. Azóta persze senki nem szólt ezért, de ha tömegben vagyok pl. kiránduláson és látom, hogy rám néznek az emberek, előjön a gondolat, mi van ha a érzik és félek, hogy megszégyenülök. Ha én nem érzem büdösnek akkor más sem érezheti? Tisztasági betétet hordok, mert olyan lenne a bugyim de sűrűn cserélem de még így sem vagyok nyugodt. Ha megszűnne a folyás, biztosan elmúlna ez a fóbia. Mindig tisztálkodom rendesen, mielőtt elmegyek valahova zuhanyzok, intim tusfürdőt használok, nélküle nem érzem magam ott tisztának...voltam orvosnál de nem hatottak a gyógyszerek és most újra tervezek menni de tartok.

febr. 27. 14:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
igen, a szag az egyik tünete, bűzlő folyás, ezt olvastam
febr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!