Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova tudnánk menni (gyermek)nő...

Hova tudnánk menni (gyermek)nőgyógyászhoz sos-be ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A lányom 16 éves, és a vagináján sebek lettek, viszket és ég neki, a folyása sincs rendben. Már 3. napja, csak most szólt. Ilyenkor hova tudunk menni ezzel? Mire időpontot kapna, illetve letudunk menni a ho.-hoz az sok idő.:/


febr. 27. 16:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Kórházi ügyeletre? Mondjuk már eddig is eltelt 3 nap?
febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

A kórházaknál is úgy olvastam sokhelyen szükséges a beutaló.

A lányom pedig nem hibáztatom azért amiért csak most szólt hiszen neki kellemetlen téma. Viszont elmondtam neki hogy bármikor,bármiről szívesen beszélhet velem, már azt mondta rájött hogy lehet erről is beszélgetni simán.

febr. 27. 16:35
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
16 evesen nem kell mar gyermeknogyogyaszat. Oda vidd, ahol tudjak fogadni surgosen, telefonalgass, mi nem tudjuk hol eltek. Ez nem haziorvosi kompetencia, nogyogyaszt keressel.
febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Már sikerült találnunk, valóban 16 èves kórtól nem kell. Köszi!
febr. 27. 16:43
 5/17 anonim ***** válasza:
39%
Ez nemibetegség. Ha nem szűz minek vinnéd gyereknőgyógyászhoz! Mondd meg neki hogy használjon gumit!
febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
81%
5-ös, neked ki mondta, hogy nem szűz? Ha szűz, akkor fertőzés. Miért lenne nemibetegség? Gomba, fertőzés, lehet, csak kenni kell. Súlyosabb esetben kitenyésztik a kenetmintát. (Ha meg valaki nem szűz, akkor a házasság előtti szerxet, főleg 16 évesen, mellőzni kell mindenkinek, nem csak lelki vétek lenen hanem felelőtlen is - de ez a lány szűz szerintem.)
febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
20%
Ez nemibetegség. Fekélyes...
febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Fölösleges itt a sürgősségire rohanni, ez valószínűleg fertőzés. Valahogy elkapta. Keressetek neten egy kedves csaj magán nőgyógyászt és menjetek oda. Általában pár nap alatt szoktak is fogadni.
febr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen, pontosan az ilyen jellegű válaszok miatt nem kérdeztem hogy mi lehet ez, mivel senki sem orvos itt.

Volt már fiúval, mivel 3 éve kapcsolata van. Mindketten első partnerek voltam egymásnak. Gumival védezeknek.

Nem, nem nemibetegség, most voltunk nőgyógyásznál, hüvelygomba, amit valőszínű az uszodában elkaphatott.(különösen, hogy a párjával 2 hete nem találkoztak)

febr. 27. 18:30
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Ha máskor ilyen tünete lenne akkor elég Canesten hüvelytablettát és Canesten krémet beszerezni. Dokihoz ezzel kár menni. Ezek néhány nap alatt rendbeteszik.

27N

febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!