Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Debrecen. Gyermek nőgyógyászat...

Debrecen. Gyermek nőgyógyászat folyamata?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és szeretnék fogamzásgátlót feliratni. Tudom, hogy vérvétel lesz, de konkrét hüvelyi vizsgálat szokott lenni? Illetve mikkel készüljek? (aki beszolna, hogy szülők segítségével az annyira nem áll fent lehetőségnek)

2022. nov. 8. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Általában mindig van hüvely vizsgálat, így nézi meg minden rendben van e
2022. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Nem szükséges hüvelyi vizsgálat a fogamzásgátlóhoz,

de ha már elmész akkor ajánlom, hogy kérj azt is, ártani nem árthatsz vele.


Ui. Én 16 évesen kezdtem fogamzásgátlót szedni nőgyógyász javaslatára, mert havi 2x menstruáltam és vashiányos lettem, nekem akkor egy ultrahangon kívül mást nem vizsgált.

2022. nov. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem nézel inkább róla videót?
2022. nov. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

Nekem nem volt - máskor mentem az éves szűrésre, akkor csak a gyógyszerhez szükséges dolgokat nézték.


Feleslegesen egyetlen orvos sem végez hüvelyvizsgálatot - egy gyógyszer felíratásához tökéletesen felesleges.


Persze összekötheted a kettőt, ha úgy időpontilag kényelmesebb.

2022. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül csináltak vizsgálatot illetve elküldtek vérvételre is. Következő időpontra ha megyek akkor lesznek meg az eredmények illetve a gyógyszer kiirasa is
2022. nov. 30. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!