Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó és megbízható női nőgyógyás...

Jó és megbízható női nőgyógyász Budapesten?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Az utóbbi időben nagyon rendszertelen lett a ciklusom. Illetve régebben cisztám is volt. Ezért mielőbb szeretnék elmenni egy kivizsgálásra. De mivel most költöztem ide ezért nem ismerek még orvosokat. A legjobb női nőgyógyászt keresem.

márc. 1. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Én pl Dr. Supák Dorinához járok. Megbízható, empatikus, aranyos. A belvárosban a Madách11 rendelőben van magánrendelése, de ha minden igaz a Sote II. sz. női klinikán is fogad betegeket. Én most már sajnos távol élek Budapesttől, de még így is feljárok hozzá. Egyébként hallomásból ismerek több olyan női nógyógyaszt, akikről sok a pozitív vélemény. Pl Dr. Antritter Zsófia, Dr. Héra Anna, Dr. Szabó Andrea...Amúgy olyan jó látni, hogy vannak azért még mások is, akik szívesebben fordulnak női orvoshoz, nem csak én vagyok egyedül ezzel. :) Tudom, hogy mindenkinek magánügye, de akkor is, sajnos sokszor tapasztaltam, hogy a nők többsége nem ért meg, hogy én inkább azonos nemű nőgyógyászt választok.
márc. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Varga horgosi ágnes. Profi és nagyon kedves
márc. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%
Minek kell kitörölni a normális kommentet omg... Mi értelme van így az egésznek
márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!