Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet afta kinézetű...

Mitől lehet afta kinézetű valami a nemiszervemen?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre, összesen 2 van belőle és eléggé fájnak és elég nagyok is. A napokban betegedtem meg. Lehet a kettő között összefüggés? Plusz hüvelyi fertőzésem is van, de mivel most sok gyógyszert szedek így ennek a kezelését kicsit ki akartam tolni. A nemibetegséget ugye ki lehet zárni ha utoljára nagyjából októberben feküdtem le valakivel? (És az neki az első alkalma volt, meg persze óvszert is használtunk, előtte pedig egy párom volt akivel összvissz 2szer feküdtem le, de annak már 1 éve)


Valahogy így néznek ki:


[link]



márc. 1. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet kizárni.

De nem hiszem, hogy az lenne. Gyógyszerek tönkre tudják vágni a baciflórát.

Ne halaszd a kezelést, attól mert még gyógyszert szedsz.

De egyébként mutasd meg nőgyógyásznak az a tuti.

Vmi fertőzés lehet.

márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Afta
márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen betegséget szedtél össze a napokban? Mert ha amtibiotikumos kezelést kaptál rá, akkor könnyen lehet gomba.
márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Influenza. Csak ezeket szedtem: algopyrin, cataflam, cetirizin, ambroxol teva és normafloret mondták még hogy kezdjem el.
márc. 1. 22:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Irj ràm privàtban nekem is volt hasonlo
márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De ugye bárányhimlős nem voltál? Mert marad a vírus a szervezetben és kijöhet akkor amikor immun süllyedèsd van.
márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!