Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerdán volt terhesség megszak...

Szerdán volt terhesség megszakításom, ma reggelre már csak egy kis barnás folyásom van, de az elég kellemetlen szagú. Fertőzés lehet? Elég, ha csak hétfőn megyek vissza orvoshoz?

Figyelt kérdés
márc. 2. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a következő terhességemig kitartott ez a folyás, vissza-visszatért... senki nem találta az okát, pedig rendszeresen jártam vele orvosokhoz, mert nagyon idegesitő volt.
márc. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a folyással van a probléma, hanem hogy kellemetlen szaga van. 😬
márc. 2. 08:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted én mit írtam?

Olyan volt, mint a rohadt hús...

márc. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fuu, rendben, köszi a választ
márc. 2. 09:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyit tennék hozzá,hogy nagy baj tényleg nem lehetett, mert utána egy évvel volt egy sikeres terhességem, és a pozitív teszt napján pont emiatt az újból kiújult folyás miatt volt időpontom a dokihoz (nekem missed ab volt amúgy, nem abortusz).

Szóval gondolom ha fertőzés vagy ilyesmi állt volna a hátterben, akkor az a terhesség sem lett volna sikeres.

Mindenesetre majd megírhatod, hogy hogy alakult!

márc. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!