Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késhet a menstruációm?

Miért késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 5 napja késik a menstruációm. Eddig mindig pontosan jött és kolis szobatársammal egyszerre jözt mindig. Januárban füveztünk, akkor 4 napot késett a menstruácóm, neki meg 3mat. Azóta nem füvetztünk de se nekem se neki se jött még meg. Elképzelhető, hogy a fű miatt borult fel a hormonháztartásom? Mikorra állhat helyre? Illetve később termékenység szempontjából befolyásolhat majd ez? Illetve később pl 8 év múlva ez befolyásolhatja a gyerek egészségességét?

Terhesség elvileg kizárva, olyan volt, hogy rajtam is meg barátomon is volt nadrág, de 2 pizsamanadrágon gondolom nem tud átmenni a sperimum ugye?

Válaszokat előre is köszönöm!



márc. 2. 17:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Barátom nem rakta be, meg nem volt sperma se a nadrágon. Csak az ő nedve maximum moshatott ki valamennyit meg én is nedves voltam de max csak hozzámért.
márc. 2. 17:33
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden kérdésre a válasz: nem. Kivéve a füvet, bármilyen drog okozhat hormonzavart szinte. De ha nem szexelsz, terhes se lehetsz...
márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hogyan lehetne valahogy elősegíteni, hogy előbb visszaálljon a hormonrendszerem?
márc. 3. 14:52
 4/11 Truest válasza:
100%

Ne füvezz!

Ha amiatt borult fel, akkor magától vissza is fog állni.

márc. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kb mennyi idő lehet? 2 hónap alatt nem tudott még visszaállni.
márc. 3. 22:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg úgy zajlottak a dolgok,ahogy írod,akkor esélytelen a terhesség.

Viszont ne drogozz legközelebb.

márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet is, negatív lett.
márc. 4. 18:50
 8/11 anonim ***** válasza:
A fűtől nem késik a menzesz. Pláne a hónapokkal ezelőtt szívott fűtől. A terhesség előtt fogyasztott fű nem befolyásolja a születendő gyermek fejlődését, viszont a terhesség alatt fogyasztott fű igen, úgyhogy a terhesség 0. napjától füvezni TILOS! (Hazánkban amúgy is)
márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Megy a feljelentés!
márc. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen feljelentés? Tudtommal beszélni még lehet róla, az még nem illegális.
márc. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!