Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késhet a menstruációm?

Miért késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 5 napja késik a menstruációm. Eddig mindig pontosan jött és kolis szobatársammal egyszerre jözt mindig. Januárban füveztünk, akkor 4 napot késett a menstruácóm, neki meg 3mat. Azóta nem füvetztünk de se nekem se neki se jött még meg. Elképzelhető, hogy a fű miatt borult fel a hormonháztartásom? Mikorra állhat helyre? Illetve később termékenység szempontjából befolyásolhat majd ez? Illetve később pl 8 év múlva ez befolyásolhatja a gyerek egészségességét?

Terhesség elvileg kizárva, olyan volt, hogy rajtam is meg barátomon is volt nadrág, de 2 pizsamanadrágon gondolom nem tud átmenni a sperimum ugye?

Válaszokat előre is köszönöm!



márc. 2. 17:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

9-es ne legyél már ennyire spicli...

Ebben az országban ennél csak nagyobb gondok vannak mint ez, hogy valaki egyszer füvezett.Azzal kéne foglalkozni,nem ezzel.( Megjegyzem életemben nem drogoztam semmit, mielőtt ezzel jönne valaki.)

márc. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!