Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menstruációm...

Mitől késhet a menstruációm több mint fél évvel a fogamzásgátló abbahagyása után?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Decemberben hagytam abba a fogamzásgátló szedését, eleinte késett a menstruációm 2-3 heteket, amit normálisnak tartottam. Most viszont az utolsó ciklusom július közepén ért véget és azóta semmi. Mellfájdalmak illetve alhasi görcsök néha néha előjönnek, már több mint 1 hónapja, de a menstruációm még nem kopogtatott, ami miatt kezdek kicsit aggódni. Nőgyógyászhoz másfél hónap múlva kaptam időpontot. Addig szeretnék kicsit a témában jártasakkal/hasonlókat átéltekkel beszélni a témáról. Kellene agódnom valami miatt? Teszt negatív, szóval nem vagyok terhes. PCOS vagy más hormonális betegségek miatt aggódjak?

Köszönöm!



2023. szept. 17. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Nekem 2.5 év szedés után 1.5 év volt,mire helyrejött a ciklusom. Soha többet nem vettem be fogamzásgátlót. A doki alig tudott helyrehozni. (Lyndinette 30)
2023. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Hát sajnos ez ilyen. Én többek között ezért is ellenzem a fogamzásgátló tabletta szedését. Én is szedtem 7 évig és hála az égnek az abbahagyása után minden rendben volt. Sose szedném többször... De több nő is van a baráti körünkben akiknek évek óta nem jön össze a gyerek mert a fogamzásgátló tabletta óta nem menstruálnak...
2023. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!