Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ilyen nagyobb méretű...

Mi lehet ilyen nagyobb méretű valami ami távozik rengeteg vérrel együtt?

Figyelt kérdés
Párommal próbálkozunk a babaprojecten, de tegnap megjött a havim, viszont ma reggel erős görcsökre keltem, és nagyon nagy mennyiségben véreztem, illetve kijött belőlem egy ilyen 4-5cm valami, állagra és kinézetre a nyers csibemájhoz tudnám hasonlítani. Persze rohantam az ügyeletre, ahol annyit mondtak, hogy majd holnap reggel menjek el a nőgyógyászomhoz, és haza küldtek. 30 éves vagyok, de ilyet még nem tapasztaltam, volt valakinek ilyesmi és ha igen mi volt ez? Reggel persze azonnal megyek az orvosomhoz.

márc. 3. 13:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Alvadék.
márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De ilyen nagy méretű?
márc. 3. 13:42
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen...
márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És ez akkor teljesen normális?
márc. 3. 13:46
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem is értem, hogy ezzel miért rohantál az ügyeletre őszintén szólva:D
márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mert ilyet még soha nem tapasztaltam, menstruációs pályafutasom alatt, és megijedtem, hogy valami baj van, mert ennyi vér és ilyen nagy darab izé még sosem volt
márc. 3. 13:50
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Oké. Ügyeleti ellátás = olyan esetek, amik nem várhatnak másnapig, mert tartós egészségkárosodást vagy halált okozhat a várakozás.


Mit gondoltál, mi történhet? Egy bővebb vérzéses nap miatt másnapra elvérzel?

márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem kell a torkomnak ugrani azért mert mertem kérdezni itt, és reggel azonnal orvoshoz fordulni.
márc. 3. 13:54
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem sejtem, mi volt a félelmed. Viszont egyik menstruáció sem egyforma. Van , amikor több/kevesebb, néha több napig tart vagy éppen rövidebb. Alvadék volt, ahogyan az első is írta.
márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
márc. 3. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!